پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس _ عباس رشیدی به اقدامات معاونت فنی عمرانی شهرداری ساری در سال جاری اشاره نموده و گفت: پروژه های عمرانی مدیریت شهری بر مبنای رفاه حال شهروندان و با همراهی شهروندان عملیاتی گردیده است.

به گزارش کیاپرس و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، عباس رشیدی معاون فنی عمرانی شهرداری مرکز استان به اقدامات این معاونت در سال جاری اشاره نموده و اظهار داشت: مدیریت شهری برای اجرای پروژه های عمرانی با محوریت روان سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان ، نزدیک به ۵۵۰ هزار متر مربع از معابر و خیابانهای سطح شهر را زیرسازی و آسفالت نموده است.

وی اجرای توسعه متوازن و عادلانه پروژه های عمرانی در سطوح مختلف شهر ساری را گام موثری در تعامل دو سویه تیم مدیریت شهری و شهروندان دانست و ادامه داد: احداث کانال هدایت آب های سطحی برای رفاه حال شهروندان در نقاط مختلف شهر عملیاتی شده و در سال ۹۶ معاونت فنی عمرانی ۴۱۹۸ مترطول کانال را با این هدف و با نگاه توسعه متوازن اجرا نموده است.

رشیدی پیاده رو سازی خیابانهای سطح شهر را پروژه ای در راستای ایجاد شهری انسان محور عنوان کرد و افزود: در سال جاری با قریب به ۴۱ هزار متر مربع پیاده رو سازی در معابر شهری ، بستر مناسبی برای رسیدن به این مهم فراهم گردیده است.

این مسئول احداث جدول بتنی و کانیو را از اقدامات دیگر معاونت فنی عمرانی در نه ماه امسال بیان کرد و گفت: احداث ۱۳۷۵۸ متر طول جدول بتنی و کانیو نیز در راستای تکمیل پروژه عمرانی هدایت آب های سطحی شهر می باشد.

وی با اشاره به احداث نوه بتنی در محله های شهر افزود: بر اساس آسیب شناسی های صورت گرفته در سطح شهر ، شهرداری ساری در سال جاری با ایجاد ۷۶۸۹ متر طول نوه بتنی در کوچه ها و معابر پروژه هدایت آب های سطحی در نقاط مختلف را استمرار داده است.

معاون فنی عمرانی شهرداری ساری در پایان خاطر نشان کرد: اجرای پروژه های مختلف برای رفاه حال شهروندان و ایجاد شهری انسان محور با همت شهرداری و همراهی شهروندان عملیاتی گردیده است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :