پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس   پس  ازدستور استاندار مازندران در سفر شهرستانی به گلوگاه در خصوص اتمام پل نیمه تمام روستای تیله نو این شهرستان، روند اجرای این طرح شتاب یافت و بصورت مستمر پیگیری می شود. ‎

 

استاندار مازندران در سفر شهرستانی به گلوگاه به روستای تیله نو رفت و ضمن بازدید از پل نیمه تمام این روستا دستور اتمام این طرح را صادر نمود. پس از دستور استاندار عملا روند اجرایی کار عمرانی این پل شتاب یافت و بصورت مستمر پیگیری می شود.

هاشمی، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گلوگاه از بازدید داوودی، فرماندار شهرستان ازروند اجرای پل نیمه کاره روستای تیله نو با توجه به دستور ویژه استاندار مازندران مبنی بر ادامه اجرای پل مذکور، به اتفاق برخی رؤسای دستگاه اجرایی، اعضای شورای اسلامی و دهیارروستا خبرداد.

مدیربنیادمسکن انقلاب اسلامی، روند اجرای  اسلامی شهرستان گلوگاه، افزود: اجرای پل بتنی روستای تیله نو به دهنه ۱۳ متر در دست اقدام بنیاد مسکن شهرستان بوده که تا مرحله احداث فونداسیون و دو پایه بتنی بر اساس طرح مشاور پیشرفت داشته است که هم اکنون ادامه روند اجرایی این پروژه با توجه به تأکید استاندار و بازدید فرماندارشهرستان و همچنین پیگیری های بنیاد مسکن شهرستان شدت یافت.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : kiapresse@gmail.com
اینستاگرام : @kiapress
http://instagram.com/kiapress
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :