پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس : مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در پیامی، شهادت یکی دیگر از اعضای جامعه بهداشت و درمان کشور، زنده یاد علی همراهی، کارشناس مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از مدافعان اندیشه، آگاهی و سلامت در اثر ابتلا به کرونا را تسلیت گفت.

به گزارش وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:
“پرواز را به خاطر بسپاریم “.
انا لله و انا الیه راجعون
ویروس منحوس و مرموز کرونا هر دم از این باغ گلی می چیند و در هنگامه خزان طبیعت بوستان خدمت و اندیشه و آگاهی را نیز به ویرانی و اندوه می کشاند.
بار دیگر و در عین ناباوری دست اجل سرو بلند قامت دیگری از خیل مدافعان اندیشه، آگاهی و سلامت را از ما گرفت و شهید علی همراهی عزیز، کارشناس مسئول گرانقدر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز  را که تا آخرین نفس های خود در سنگر مبارزه با این بلای خانمان سوز و در دفاع از سلامت هم میهنانمان جانانه به تلاش و مبارزه مشغول بود، از ما گرفت و آسمانی کرد.
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این اندوه بزرگ را خدمت جامعه بهداشت و درمان کشور به ویژه خانواده محترم و همکاران پرتلاشمان در دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان شرقی تسلیت عرض می نماید و از رب جلیل برای آن شهید بزرگوار بهشت برین و همنشینی با صلحا و ابرار را تمنا دارد.
برای ایشان علو درجات و برای بازماندگان سلامتی و صبوری تمنا داریم.
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :