پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

از ظرفیت شهرداری به نفع نامزد خاصی انتخابات شورا استفاده نمی‌شود.

به گزارش کیاپرس، به نقل از روابط عمومی شهرداری ساری؛ عباس رجبی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرداری ساری اظهار داشت: در شرایطی که کشور با تحریم‌های ناجوانمردانه مواجه شده و شیوع ویروس کرونا بر مشکلات اضافه کرده، تسریع و تسهیل رسیدگی به کار مردم مهم‌ترین خدمتی است که شهرداری بنا به وظایفش باید انجام بدهد.

وی افزود: برای اینکه خدمات‌رسانی به شهروندان و توسعه شهر در حوزه‌های مختلف شهری ارتقاء پیدا کند حتماً برنامه‌های کوتاه مدت و بلندمدت در جهت تحقق این مهم تعریف کنند تا منتج به دستاوردهای مطلوب در حوزه شهری و خدمات بهینه به شهروندان شود. تا مادامی که مدیران خودشان را باور داشته و برنامه‌های آنان را بر اساس قوانین ترسیم کنند هیچ مشکلی نمی‌تواند در انجام وظایفشان خللی ایجاد کند.

رجبی بیان کرد: پروژه‌های مهم و بزرگ پل تا پل و نیروگاه زباله‌سوز که سال‌ها به دلایل مختلف با بدهکاری‌های فراوان به مالکان و پیمانکاران رهاشده بود وبه عنوان پروژه‌های معطل و مغفول مانده از آنها یاد می‌شد در یک سال اخیر باهمت کارکنان مجموعه شهرداری و با استفاده از اتکا به توان و ظرفیت درون سازمانی پیشرفت مطلوبی به خود گرفت.

شهردار ساری گفت: از دیگر فعالیت‌هایی که باید به صورت مستمر در شهر انجام شود آسفالت معابر شهری است؛ با این تأکید که تردد خودروها و عابران پیاده حتی در کوچه و پس‌کوچه‌های شهر باید بدون مانع و مشکل انجام گیرد اگرچه سازمان عمران شهرداری ساری در یکسال اخیر خدمات خوبی در این زمینه انجام داده است.

وی بیان کرد: به دلیل اهمیت موضوع بنا داریم اِلمان دفاع مقدس در میدان شهدا و اِلمان مادر را از جنس برنز آماده کنیم به این منظور از تمامی هنرمندان و طراحان متخصص و توانمند کشور دعوت می نماییم تا در این فراخوان شرکت کنند. امروز مناطق الحاقی نیز جز محدوده شهری هستند باید از تمامی امکانات شهروندی بهره‌مند شوند.

شهردار ساری به انتخابات پیش رو در سال آینده اشاره کرد و گفت: تکلیف همه ما به عنوان شهروند مشارکت فعال در این انتخابات است اما و هیچ‌یک از مجموعه‌های شهرداری حق ندارند از ظرفیت و توان مجموعه شهرداری در فضای انتخابات بهره ببرند. نقش کار گروهی و همکاری و همراهی مدیران سازمان‌ها و شهرداران مناطق را در انجام بهینه فعالیت‌های مطلوب کلیدی و تعیین کننده است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :