پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

;کیا پرس : وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار مازندران با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد از ظرفیت ها و توانمندی های عملیاتی و کارخانه های مستقر در اراضی پسکرانه این بندر بازدید کردند. ‎ ‎

رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز به همراه احمد حسین زادگان، استاندار مازندران و مدیران و مسئولان ملی، استانی و شهرستانی با حضور در بندرامیرآباد ضمن آشنایی با قابلیت های لجستیکی، بندری و دریایی این بندر، از کارخانه های تولیدی واقع در اراضی منطقه ویژه بازدید و از نزدیک درجریان مسائل و مشکلات این بنگاه های اقتصادی قرار گرفتند.

وزیر صنعت با حضور در کارخانه های تولید فولاد و MDF بندرامیرآباد، این سفر را فرصتی مغتنم برای تقدیر از زحمات سرمایه گذاران بخش خصوصی در ایجاد فرصت های شغلی و رونق تولید عنوان کرد و بر حمایت همه جانبه دولت از تولیدکنندگان در ستاد ” تسهیل و رفع موانع تولید ” تأکید نمود.

در این بازدیدها مشکلات واحدهای مستقر در بندرامیرآباد مورد بررسی قرار گرفت و از سوی وزیر صنعت و استاندار مازندران تدابیر لازم برای رفع آن ها اتخاذ شد.

در این روز همچنین با حضور وزیر صنعت و استاندار مازندران شرکت صنایع فولادسازان امیرآباد پس از دو سال تعطیلی با ۸۵ نیرو به مدار تولید بازگشت.

 

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :