پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از ۱۳ آبان به عنوان زنگ استکبار ستیزی و مقابله با ظلم و ستم یاد کرد.

عسگری نیکزاد صبح یکشنبه در مراسم روز ۱۳ آبان در ساری اظهار داشت: با توجه به اینکه در خارج از کشور رئیس جمهور آمریکا با تحریم ظالمانه، دشمنی بیشتر خود را شروع کرده است و از اینرو برنامه دانش آموزان در ۱۳ آبان ویژه است.

وی با اظهار اینکه ۴۰ سال قبل مردم سرزمین با همت رهبری فقیه و اسلام شناس، بساط حکومت استبدادی را برچید ادامه داد: نظام طاغوت در پی آن بود تا خواسته های زورگویانه استکبار به رهبری آمریکا را برآورده کند.

نیکزاد از روز ۱۳ آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار یاد کرد و با اشاره به سه حادثه مهم تبعید حضرت امام راحل، کشتار دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا عنوان کرد: دانش آموزان مصادیقی تازه در مبارزه با استکبار ایجاد کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: زنگ مهر، استکبار ستیزی و زنگ انقلاب از جمله زنگ های آموزش و پرورش است و زنگ استکبارستیزی شروع مقابله با ظلم و ستم است.

وی تصریح کرد: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نشان دهنده ماهیت آمریکا در جاسوسی در مناطق مختلف ایران است و حضور آحاد مردم بویژه دانش آموزان، نمایش تجدید میثاق با حضرت امام و ولایت فقیه و تداوم قدرتمندانه انقلاب اسلامی است.

وی با عنوان اینکه انقلاب اسلامی مایه فخر مسلمانان جهان است از ۱۳ آبان به عنوان روز همبستگی یاد کرد و گفت: پیام دانش آموزان و استکبارستیزی آنان در جهان طنین انداز است./مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :