پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از بهره برداری ۲۵ پروژه راهداری با ۳۴۰ میلیارد ریال اعتبار همزمان با هفته دولت در استان خبر داد.

احمد آفرین محمدزاده اظهار داشت: به منظورگرامیداشت هفته دولت ، ۲۵ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان را با هزینه ای بالغ بر ۳۴۰میلیاردریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد داد.

وی اظهار داشت: هفته دولت مهم‌ترین مناسبت تقویمی دستگاه‌های اجرایی و زمان گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و ۱۵ هزار شهید دولت بوده ، لذا این اداره کل با افتتاح ۲۵ پروژه راهداری با هزینه ای بالغ بر ۳۴۰ میلیارد ریال سهمی در گرامیداشت این هفته دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به پروژه‌های افتتاحی اشاره و افزود : عملیات لکه گیری و روکش آسفالت محورهای ارتباطی سوادکوه ، هراز ، کندوان ، لاریم _ بهمنیر ، محمودآباد _ آمل، بابل _ گنج افروز و تنکابن _ رامسر تنها بخشی از پروژه‌های افتتاحی این اداره کل می‌باشد.

مهندس محمدزاده در ادامه به اقدامات این اداره کل در زمینه ایمن سازی در محورهای استان اشاره و خاطر نشان کرد : علاوه بر پروژه‌های روکش آسفالت افتتاحی اداره کل در هفته دولت ، پروژه‌های دیگری در بخش ایمن سازی راه‌ها در دستور کار بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به احداث دور برگردان ، احداث روشنایی ، احداث تقاطع و شانه سازی محورهااشاره کرد.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :