پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
 امحای مواد مخدر
 هم‌زمان با چهارمین روز از هفته مبارزه با مواد مخدر هزار و ۲۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر غیر داروئی در پارک ملل ساری، به آتش کشیده شده است.

 علی اصغر میرزایی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم امحاء نمادین هزار و ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر غیر داروئی در محل پارک ملل ساری، اظهار داشت: امروز در این مراسم، مواد مخدر کشف شده‌ای که در طی عملیات‌های مختلف با تلاش دستگا ه های متولی امر مقابله جمع‌آوری شده است، انواع غیر داروئی آن به آتش کشیده شود.

وی افزود: نیروی انتظامی استان، اداره اطلاعات، سپاه پاسداران و دستگاه قضایی استان در این امر تلاش‌های زیادی در طول سال انجام می‌دهند تا با کشفیات انواع مواد مخدر، شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه باشیم.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران، ضمن قدردانی از حضور همه متولیان امر مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان ساری، ابراز امیدواری کرد: روزی همه تلاش‌های ما در امر مبارزه، مقابله مواد مخدر به نتیجه برسد و جشن ریشه کنی مواد مخدر را برگزار کنیم.

میرزایی، بابیان اینکه امروز به‌صورت نمادین و هم‌زمان با چند استان کشور، مراسم امحاء مواد مخدر غیر داروئی در ساری و توسط فرمانداری ساری و همکاری شهرداری ساری و دیگر متولیان امر مبارزه در پارک ملل برگزار شد، بر ضرورت اجتماعی کردن مبارزه با مواد تأکید کرد.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :