پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرخبرگزاری فارس: استقبال نمادین از رئیس‌جمهور در قالب کاروان «شوق حضور» در ساریس:مسئول کمیته ورزشی ستاد مردمی استقبال از سفر رئیس‌جمهوری گفت: کاروان ورزشی «شوق حضور» امروز ساعت ۱۵ در ساری به حرکت در می‌آید که شامل اتومبیل‌رانان، موتورسواران، اسکیت‌بازان، دوچرخه‌سواران، رزمی‌کاران و ژیمناست‌کاران است.

با اشاره به اینکه ورزشکاران نیز چشم‌انتظار حضور دولت تدبیر و امید در مازندران هستند تا باعث رونق و توسعه استان شود، اظهار کرد: جامعه ورزشی علاوه بر خواسته‌های مشترک با دیگر مردم مانند رونق کسب و کار و اشتغال، به توسعه فضاهای ورزشی نیز اهمیت می‌دهند و امیدوارند که این سفر برای ورزش استان نیز پربرکت باشد.

وی با بیان اینکه ورزش مازندران نه تنها در ایران، در دنیا زبانزد است و نیاز به تشریح این ظرفیت بزرگ نیست، افزود: ورزشکاران استان نیز برای آن که شوق و امید خود را مانند دیگر مازندرانی‌ها از سفر رئیس‌جمهوری نشان دهند، در برنامه‌ای نمادین به استقبال رئیس‌جمهور می‌روند.

مسئول کمیته ورزشی ستاد مردمی استقبال از سفر رئیس‌جمهوری از حضور کاروان ورزشی «شوق حضور» در ساری خبر داد و بیان کرد: در این کاروان که با همت جامعه ‌ورزشکاران به حرکت درآمده است، اتومبیل‌رانان، موتورسواران، اسکیت‌بازان، دوچرخه‌سواران، رزمی‌کاران و ژیمناست‌کاران حضور دارند.

مومنی با بیان اینکه این برنامه رأس ساعت ۱۵ امروز یک‌شنبه ۱۹ مهرماه برگزار می‌شود، تصریح کرد: این کاروان از میدان امام حسین (ع) حرکت می‌کند و در پارک ملل به جشن استقبال کاروان دولت تدبیر و امید می‌پیوندد.

وی در پایان گفت: امیدواریم ورزش مازندران با استعدادهای درخشانی که دارد بتواند سهم خوبی از دستاوردهای سفر دولت به مازندران داشته باشد./فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :