پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

مردم منطقه سرخرود محمودآباد از پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه تاکنون با مشکل کدروت آب مواجه هستند، میزان کدورت آب بسیار جدی است در حدی که مردم برای تامین نیازهای مصرفی خویش مجبور به استفاده از آب معدنی شدند.

فرماندار محمودآباد در واکنش به گلایه‌های مردمی اعلام کرد: کدورت آب برای بهسازی خط لوله است و سه روز زمان نیاز دارد.

علیرضا شریعت اضافه کرد: برای تامین نیاز مردم  ۵ دستگاه تانکر سیار  برای تامین نیاز شرب مردم در منطقه اعزام شده است.

وی اضافه کرد: با وارد مدار شدن خط جدید انتقال آبرسانی مشکل کمبود آب در کل مناطق مذکور رفع خواهد شد.

در همین ارتباط عبداللهی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران در پیگیری خبرنگار فارس گفت: کدر بودن آب به دلیل جابجایی خطوط ایجاد شده که همکاران ما در حال رفع این مشکل هستند.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که سه روز این مشکل گریبانگیر مردم است، گفت: در حین جابجایی تلاطمی در لوله‌ها ایجاد و باعث بروز مشکل می‌شود که همه تلاش همکاران ما این است که این موضوع در سریع‌ترین زمان ممکن حل شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران در پاسخ به این سوال که آیا از قبل به شهروندان اطلاع ندادید، پاسخ داد: اطلاع‌رسانی پیش از شروع عملیات انجام شده در حال حاضر هم هفت تانکر بزرگ آب به منطقه اعزام شده است.

وی در پاسخ به این سوال که تا کی وضعیت عادی می‌شود، گفت: همه تلاش ما این است که در سریع‌ترین زمان عملیات انتقال به موقع انجام شود.

عبداللهی خاطر نشان کرد: جابجایی این خط برای جلوگیری از مشکلات در ایام عید است، ۲۵ کیلومتر خط انتقال در منطقه انجام شده و باید از آن استفاده می‌شد، اتصال این خط انتقال به دلیل تلاطم ایجاد شده باعث کدروت آب شده است.

وی اضافه کرد: همکاران ما از روز گذشته تاکنون درگیر بهسازی و مرمت لوله هستند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :