پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – امام جمعه موقت ساری با اشاره به درپیش بودن اربعین حسینی گفت: اربعین حسینی به عنوان گفتمان جهانی و دینی مطرح و بزرگترین اجتماع مذهبی است.

حجت الاسلام یوسف یوسف پور در خطبه های نمازجمعه ساری با بیان اینکه اربعین حسینی به عنوان یک گفتمان مطرح است گفت: این مراسم مختص به شیعه و سنی و یا ایران و عراق نیست، همه فرقه ها و اقوام در این مراسم که زمینه ساز قیام حضرت مهدی (عج) است، شرکت می کنند.

وی با اشاره به اشتیاق زوار برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین حسینی از زائران خواست تا از طریق قانونی و با دریافت ویزا اقدام داشته باشند.

وی همچنین با تاکید براینکه جهاد باید بازخورد مناسبی داشته باشد، تصریح کرد: مسئله جهاد و شهادت برای ائمه حل شده است و جایگاه اصلی خود را پیدا کند.

حجت الاسلام یوسف پور همچنین به دشمنی های آمریکا با ملت ایران اشاره و اضافه کرد: آمریکا و دشمنان بدانند که ملت پویا و زنده ایران با داشتن ولایت فقیه و نیروهای توانمند و مسلح مقابل آنان ایستادگی خواهند کرد و آنان نمی توانند کاری کنند.

امام جمعه موقت ساری همچنین به مناسبت ۱۳ آبان اشاره کرد و با توجه به یاوه گویی های ترامپ نسبت به مردم ایران و سپاه پاسداران خواستار حضور پرشور و باشکوه در این راهپیمایی شد.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :