پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس: مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از اجرای ۱۷ پروژه عمرانی موقوفات در استان خبر داد.

حجت الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی اظهار داشت: همه ساله پروژه های مستعد سرمایه گذاری موقوفات مازندران شناسایی و معاونت بهره وری اقتصادی اقدام به اجرای پروژه های عمرانی می کند.

وی با بیان اینکه اوقاف همواره در تلاش است تا بهره وری اقتصادی موقوفات از طریق ساخت و نوسازی موقوفات با انواع کاربری مسکونی، تجاری، خدماتی و … افزایش پیدا کند، افزود: پروژه های مستعد سرمایه گذاری موقوفات احصاء و طی فرآیندی قانونی مراحل اجرای پروژه و ساخت و نوسازی موقوفات انجام می گیرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از اجرای ۱۷ پروژه عمرانی موقوفات در استان خبر داد و گفت: مساحت اعیانی حاصله مسکونی ۸ هزار و ۷۰۰ متر مربع و مساحت اعیانی تجاری در حدود ۲۷ هزار متر مربع تخمین زده شده است.

حیدری خاطرنشان کرد: از پروژه های شاخص در حال اجرا می¬توان به پروژه میلاد نور شهرستان بهشهر، مجموعه تجاری موقوفه حمام معتقدی شهرستان بابل و موقوفه مسجد حضرت ابوالفضل شهرستان تنکابن اشاره کرد.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه ابلاغی سازمان اوقاف و امور خیریه و مطابق دستورالعمل¬ها و شیوه نامه های سازمانی، کمیته استانی احیاء عمران و آبادانی موقوفات استان مازندران تشکیل شده است، گفت: طی جلسات متعدد در خصوص تعیین تکلیف پروژهای مستعد سرمایه گذاری اقدام می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: طی این جلسات و تا تیرماه سال جاری ۳۳ موقوفه مستعد فعالیت عمرانی، ۶ موقوفه مستعد فعالیت کشاورزی، دو موقوفه مستعد فعالیت صنعتی و هفت موقوفه مستعد فعالیت معدنی و مرتع در کمیته استانی معرفی، بررسی، و تعیین تکلیف شده که برای اجرایی شدن در انتظار مجوزات بعدی هستیم.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :