پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۵۶ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۴۳۰ نفر رسید.

به گزارش کیاپرس، روند کاهشی موارد ابتلا و بستری کرونایی درحالی در استان ادامه دارد، روند کاهش ابتلا به کرونا به دلیل واکسیناسیون بود که با سرعت در حال انجام است ولی ضرورت توجه به توصیه‌ها بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.

دکتر سیدعباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۳ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی این مدت تعداد ۵۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۳۲۸ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۸۷ نفر نیز با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۰۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بیمار جدید بستری و ۱۴ بیمار هم ترخیص شدند.

وی گفت: ۲۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۵۶ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۴۳۰ نفر رسید.

براساس گزارش‌ها تعداد فوتی‌های امروز در مازندران به دو تن رسیده است.

گفتنی است، تاکنون ۲میلیون و ۱۵۰هزار و ۹۷۲ دز واکسن توسط دانشگاه علوم پزشکی مازندران و ۳۷۷هزار و ۶۴۵ دز توسط دانشگاه علوم پزشکی بابل تزریق شده است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : kiapresse@gmail.com
اینستاگرام : @kiapress
http://instagram.com/kiapress
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :