پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 کیا پرس:  طرح غربالگری فشارخون با همکاری شهرداری ساری، دانشگاه علوم پزشکی مازندران و شبکه بهداشت و درمان مرکز استان در شهرداری مرکزی ساری اجرایی شد

همکاری در جهت ترویج شعار پیشگیری بهتر از درمان / توجه به سلامت کارکنان و شهروندان

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری، طرح غربال‌گری فشارخون کارکنان مجموعه شهرداری با حضور عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری، سید مسعود مدینه رئیس شورای اسلامی شهر، عباس نجاریان و سید علی آقامیری از اعضای شورای شهر، مدیران مجموعه شهرداری مرکز استان و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان ساری در محل ساختمان شهرداری مرکزی برگزار شد.

در این مراسم، فرزانه سرپرست شهرداری ساری در سخنانی با اشاره به اهمیت توجه به‌سلامت کارکنان اظهار داشت: مدیریت شهری همواره گزاره سلامت شهر، سلامت شهروندان را در فعالیت‌های خود سرلوحه قرار می‌دهد.

وی طرح غربالگری فشارخون را اقدام مثبت و مؤثر از سوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جهت توجه به ‌سلامت کارمندان و کارگران عنوان کرد و افزود: شهرداری ساری همواره آمادگی همکاری در راستای تقویت و ترویج شعار پیشگیری بهتر از درمان را با دستگاه‌های مربوطه دارد.

فرزانه ادامه داد: شناسایی افراد مبتلا به فشارخون بالا و صدور کارت شناسایی ویژه آنان و آموزش‌های لازم در جهت پیشگیری و درمان فشارخون می‌تواند کمک شایانی به اجرای بهتر این طرح نماید.

سرپرست شهرداری ساری برنامه ورزش صبحگاهی کارکنان مجموعه شهرداری را موردتوجه قرار داد و خاطرنشان کرد: در راستای افزایش نشاط، پویایی و سلامت کارکنان در روزهای زوج هر هفته ورزش کارکنان در بوستان ولایت برگزار می‌شود و امیدواریم این اقدام گام مؤثری در جهت کاهش بیماری و ارتقاء سطح سلامت همکاران مجموعه شهرداری و سازمان‌های تابعه باشد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :