پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس :  استاندار مازندران در مراسم افتتاح سالن ورزشی شهدای روستای رکنکلا سیمر

دشمن بدنبال ایجاد یاس در مردم نسبت به حاکمیت است / افزایش امید اجتماعی از راهبردهای اساسی استان است / اعتدال سیاسی ما را در کنار هم نگاه می دارد
کیاپرس : با حضور استاندار مازندران و مدیران استانی و شهرستانی در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، پروژه سالن ورزشی شهدای روستای رکنکلا شهرستان سیمرغ به بهره برداری رسید. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد حسین زادگان در مراسم افتتاح سالن ورزشی شهدای رکنکلا شهرستان سیمرغ با بیان این که افزایش امید اجتماعی از راهبردهای اساسی استان است، افزود: دشمن امید مردم ما را هدف گرفته است و بدنبال مایوس کردن مردم نسبت به نظام است.

استاندار با بیان این که متاسفانه دستاوردها و خدمات نظام را خوب تشریح و تبیین نکردیم، عنوان کرد: طی دوره ستمشاهی در این کشور حدود ۶۰ هزار مستشار امریکایی حضور داشتند و بر مقدرات ما حاکم بودند، در حالیکه امروز ایران اسلامی دارای استقلال کامل و در شمار مستقل ترین کشورهاست.

حسین زادگان با اشاره به این که همه این نتایج ارزشمند در سایه رهبری حکیمانه امام راحل، مجاهدت مردم و ایثارگری و جانفشانی شهدا به دست آمد، تصریح کرد: امروز کمتر کشوری در حوزه آزادی و تعیین حق سرنوشت به مثابه جمهوری اسلامی است و تمام ارکان نظام بطور مستقیم و غیر مستقیم توسط مردم انتخاب می شوند و مقدرات سیاسی را خود مردم رقم می زنند.

وی ادامه داد: امروز در حوزه علم، فناوری، حوزه نظامی و علوم فضایی جزو کشورهای برتر دنیا هستیم.

استاندار با اشاره به این که عمده جراحی ها امروز توسط پزشکان داخل کشور صورت می گیرد، افزود: دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف بسیار ارزشمند و فراوان است. امروز؛ تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار از نعمت گاز برخوردارند.

حسین زادگان با بیان این که کشورهای دارای استقلال و آزادی را دشمنان با هدف قرار دادن دستاوردهای حاکمان شان مورد هجمه قرار می دهند تا در مردم نسبت به حاکمیت یاس و ناامیدی ایجاد کنند، اظهار داشت: دشمنان با انبوه شبکه های تلویزیونی و رسانه ای، دستاوردهای نظام را مورد هدف قرار دادند.

وی ادامه داد: امروز نظام جمهوری اسلامی؛ مراکز فرهنگی و دینی بسیاری را ایجاد کرده است در حالیکه در گذشته دین مردم از سوی حاکمان محترم شمرده نمی شد.

مقام عالی دولت در استان با اشاره به این که در حوزه های اقتصادی؛ اگر تحریم های فلج کننده و تهدیدهای مداوم نبود مسیر بهتری پیموده می شد، افزود: اگر حمایت مردم نبود این تحریم های سنگین هر کشوری را از پا در می آورد.

استاندار با اشاره به این که اعتدال سیاسی تنها راهبردی است که ما را علیرغم همه سلایق متفاوت فکری و سیاسی در کنار هم نگاه می دارد و ما را در تحقق اهداف مشترک پیروز می نماید، عنوان کرد: سرعت بخشی به برنامه ها را با توان و همت بیشتر و گره گشایی برخی امور با ظرفیت مدیریتی در راستای تحرک بخشی و امیدافزایی و افزایش رضایت مندی مردم تحت عنوان برنامه ۱۰۰ روزه از دستگاه ها خواستار شدیم.

حسین زادگان یکی از برنامه های استان را تقویت ورزش همگانی دانست و با اشاره به این که پروژه های این بخش سرعت خوبی پیدا کرده است، گفت: برای اعتلای استان در بخش های مختلف نیازمند انسان سالم هستیم و سلامت، یکی از محورهای مهم استان است.

وی با بیان این که ورزش ادارات را راه اندازی کردیم و ورزش همگانی را در ۱۲ بهمن در ساری با ۳۰ هزار نفر و در دیگر نقاط استان برگزار کردیم، یادآور شد: اگر توسعه می خواهیم باید سالم باشیم و ورزش کنیم و بجای هزینه درمان، باید سلامت جامعه را تامین کنیم.

استاندار تصریح کرد: باید باشگاه محلات را برای ورزش جوانان و تامین سلامت آنان راه اندازی کنیم و از فضاها و امکانات موجود ادارات برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان بهره گیری نماییم.

حسین زادگان با اشاره به این که مدیران باید از نقد منصفانه استقبال کنند، گفت: باید انتقاد پذیر باشیم لیکن رسانه ها نیز باید فاصله نقد و تخریب و حریم شخصی افراد را رعایت کنند.

نماینده عالی دولت در مازندران، خاطرنشان کرد: باید به مردم نزدیک شویم و رابطه صمیمی و نزدیک با مردم داشته باشیم چرا که انقلاب اسلامی، انقلابی ترین انقلاب دنیاست.

گفتنی است در این مراسم، سالن ورزشی شهدای روستای رکنکلا با حضور استاندار و مدیران استانی و شهرستانی با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون تومان افتتاح شد‌.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :