پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

محسن کبود فیروزجایی شهردار بابل با هفت رای موافق از سمت خود برکنار شد.

شهردار بابل برکنار شد

به گزارش کیاپرس به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل، محسن کبود فیروزجایی شهردار بابل از سوی اعضای شورای اسلامی شهر با هفت رای عدم اعتماد برکنار شد.

محسن کبود فیروزجایی چهل و دومین شهردار بابل پس از  ۱۴ ماه حضور در شهرداری و پس از سه دوره استیضاح و دو بار مسکوت ماندن با طرح سوال و استیضاح، عصر امروز برکنار شد.

همچنین در این جلسه سید مجتبی حکیم با ۸ رای به عنوان چهل و سومین شهردار بابل انتخاب شد.

سید مجتبی حکیم در حال حاضر معاون سیاسی فرمانداری ویژه بابل است.

همچنین مهدی کیانی با ۹ رای به عنوان سرپرست شهرداری بابل تا صدور حکم شهردار جدید انتخاب شد.

 

به گزارش کیاپرس محسن کبود فیروزجایی در حالی با ۷ رای اعضای شورای‌شهر بابل از سمتش کنار گذاشته شد که گفته می شود روی تخت بیمارستان بود و تحت یک عمل جراحی قرار گرفته است .

شنیده ها حکایت از این دارد که مقیم مقیمی و مرمرفیروزپور تنها حامیان کبود و بیژنی، واثقی، شافعیان، آری، ابوالحسنی، احمدزاده‌ و پورچالی از مخالفان شهردار معزول بودند .

شهردار منتخب بابل کیست ؟

سید مجتبی حکیم، ، که  پس از برکناری محسن کبود ، بلافاصله با ۷ رای از ۹ رای شورای‌شهر، به عنوان شهردار چهل‌وسوم انتخاب شد  ۳۳ ساله  و داماد حجت‌الاسلام روحانی امام‌جمعه بابل است .

وی از اسفند ۹۲ و با حکم ربیع فلاح استاندار وقت مازندران، به عنوان معاون امور سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه بابل مشغول به فعالیت است.

مشخصات، سابقه تحصیلی و مسئولیت‌های این مدیر جوان به شرح زیر است:

تحصیلات حکیم در کرشناسی « حقوق » و در کارشناسی ارشد هم « فقه و حقوق » خوانده و اکنون نیز دشجوی دکتری فقه و حقوق دانشگاه آزاد بابل است .

 

 

 

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :