پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس _ فرماندار شهرستان نور با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها و آمادگی شهرستان برای برگزاری راهپیمایی روز ۱۳ آبان گفت: تمهیدات و مقدمات لازم برای این منظور نیز با برگزاری جلسات اتخاذ شده تا راهپیمایی باشکوهی با حضور همه اقشار برگزار شود.

علی شادمان امشب در جمع خبرنگاران با دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، به ویژه دانشجویان و دانش‌آموزان، اظهار کرد: یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی این است که ملت هوشیار ایران وظیفه ظلم‌ستیزی و ایستادگی در مقابل استکبار را شناخت و در طول چهار دهه تاریخ با عزت و پرافتخار انقلاب اسلامی به آن عمل کرد.

وی افزود: استکبار جهانی و در راس آن آمریکا همواره برای کم‌رنگ کردن آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی تلاش کرده اما هوشیاری مردم و به ویژه جوانان ولایت‌مدار، تلاش‌های مذبوحانه استکبار جهانی را بی‌اثر کرده است.

فرماندار شهرستان نور تصریح کرد: حضرت امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب ایران اسلامی سال‌ها پیش در مورد این شیطان بزرگ فرمودند:«هرچه فریاد دارید، بر سر آمریکا بکشید، بدانید شما با یک قدرتى مواجه هستید که اگر یک غفلت بشود، مملکت‌تان از بین می‌رود، غفلت‏‌نکردن به این است که همه قوا، هرچه فریاد دارید، سر (آمریکا) بکشید، هرچه تظاهر دارید، بر ضد آن بکنید».

این مسؤول حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان را به معنای یک ضرورت و تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و برائت و انزجار از استکبار جهانی دانست و افزود: مردم هوشیار و همیشه در صحنه شهرستان نور همگام با ملت ایران اسلامی با حضور حداکثری خود در این راهپیمایی با دیگر سرافرازانه ندای مبارزه با استکبار جهانی و ایادی وابسته به آن را سر می‌دهند و با اطاعت از فرمان امام(ره) بر سر آمریکا فریاد می‌زنند.

شادمان خاطر نشان کرد: هر ساله این مراسم و مناسبت در سراسر کشور با شکوه‌تر از قبل برگزار می‌شود و اقشار مختلف مردم خصوصا دانش‌آموزان و دانشجویان در این مراسم شرکت کرده و می‌کنند تا به دشمنان اسلام بگویند که تهدید و تحریم مانع اهداف‌شان و مبارزه با ظلم و استکبار نمی‌شود.

وی در پایان با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها و آمادگی شهرستان برای برگزاری راهپیمایی روز ۱۳ آبان گفت: تمهیدات و مقدمات لازم برای این منظور نیز با برگزاری جلسات اتخاذ شده تا راهپیمایی باشکوهی با حضور همه اقشار برگزار شود/فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :