پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی در آئین کلنگ زنی بیمارستان ۱۶۰ تخت‌خوابی این شهرستان با عذرخواهی از تاخیر چندماهه در کلنگ‌زنی این پروژه اظهار کرد: امیدوارم با همت همه مسؤولان استان از جمله استاندار، فرماندار، نماینده و کمک دانشگاه علوم‌پزشکی وهمچنین وزارت بهداشت این پروژه به کلنگ‌زنی ختم نشود.

وی افزود: معتقد هستم که توقعی ایجاد نکنیم که متهم به کار نمایشی شویم و کاری پشت حرف‌مان نباشد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: اکنون فصل بودجه است امیدوارم با کمک نماینده اعتبار قابل توجهی پیش‌بینی کنیم.

این مسؤول توصیه کرد: با توجه به گردشگرپذیر بودن شهرستان، اورژانس بزرگ، بسیار مجهز و شیک که در شان مردم و گردشگران باشد، پیش‌بینی شود.

قاضی‌زاده‌هاشمی ادامه داد: مردم نمی‌خواهند و تحمل ندارند اختلاف و تفرقه ببینند، بلکه از مسؤولان انتظار دارند قبل از حزب، گروه، دسته به آنان و مشکلات‌شان فکر کنند زیرا اگر مردم نباشند ما نیستیم.

ویبا تاک ید بر لزوم اتحاد و همدلی در کشور، گفت: کشور در مسیر توکل و اتحاد پیشرفت می‌کند.

استاندار مازندران نیز وحدت و همدلی را باعث افزایش عنایت خداوند دانست و اظهار کرد: از برکت همدلی و هماهنگی پروژه‌های نیمه کاره به نتیجه رسیده و می‌رسد و این پاداش وحدت و همدلی است.

محمد اسلامی افزود: تعامل مردم با دولت و دستگاه‌های اجرایی هر روز افزوده می‌شود و در شهرستان نور نیز شاهد تعامل خوب مسؤولان و مردم هستیم.

وی اظهار امیدواری کرد: در سایه تعامل بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی جایگزین بیمارستان فعلی شهرستان نور بر اساس زمان‌بندی به بهره‌برداری برسد.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این آئین اظهار کرد: برای اخذ ردیف بودجه و اعتبار این پروژه، شخص وزیر و رئیس دانشگاه بسیار تلاش و پیگیری کردند و اکنون بعد از ۴۰ سال آرزوی مردم نور برآورده شد.

 علی اسماعیلی افزود: درمانگاه‌های چمستان، لاویج و رویان هم که با دستور وزیر بهداشت  تا کنون پیشرفت ۴۰ تا ۵۰ درصدی دارد نیازمند دستور تامین اعتبار برای تکمیل است.

به گزارش فارس، مساحت پروژه بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرستان نور ۱۵ هزار و ۶۰۰ متر مربع است که در چهار طبقه با بخش‌های مختلف با پیش‌بینی اعتبار مورد نیاز ۱۵۰ میلیارد تومان و برآورد زمان‌بندی ۲۴ ماهه تا بهره‌برداری امشب کلنگ‌زنی شد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :