امروز دوشنبه۳۰ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۱:۵۱
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ ،‌ ۱۲:۴۹

۲۶۰۰ کیلو برنج تخلیطی در بابل کشف شد

انتشار: دوشنبه, ۹ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۳۶:۱۷ |
کد خبر: 93320 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):یدالله ملکی اظهار کرد: بر اساس گزارش باررسان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مبنی بر تخلیط برنج ایرانی با خارجی در واحد صنفی بوجاری برنج، چهار فقره پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به این اداره کل ارسال شد . وی افزود: شعبه هیئت بدوی تعزیرات بابل پس از احضار متهمین و بررسی […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

یدالله ملکی اظهار کرد: بر اساس گزارش باررسان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مبنی بر تخلیط برنج ایرانی با خارجی در واحد صنفی بوجاری برنج، چهار فقره پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به این اداره کل ارسال شد .

وی افزود: شعبه هیئت بدوی تعزیرات بابل پس از احضار متهمین و بررسی و اخذ نظریه کارشناسی، تخلف انتسابی را محرز دانسته و متهمین را به عرضه برنج تخلیطی با قیمت کارشناسی اتحادیه صنف برنج فروشان محکوم کرد .

به گفته مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران، متهمین این پرونده‌ها به مبلغ ۱۴۲ میلیون و ۹۷۰ هزار ریال در حق صندوق دولت محکوم شدند که این رای در شعبه تجدید نظر قطعی و لازم الاجرا شد.

به گزارش خبرنگار ما، میزان برنج تخلیطی در این پرونده‌ها بیش از دو هزار و ۶۰۰ کیلوگرم بوده است که متخلفان قادام به نخلیط برنج طارم اعلای درجه یک با برنج‌های خارجی و درجه دوم کرده بودند.

این گزارش حاکی است برنج‌های تخلیطی مکشوفه پس از تعیین نرخ کارشناسی به بازار عرضه و وجوه آن به حساب متهمان واریز خواهد شد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1