پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

کیا پرس : سخنگوی اورژانس گفت: پزشکان متخصص آماده هر گونه عمل جراحی برای مهدی فخیم زاده هستند و فردا (شنبه) پس از بررسی آخرین وضعیت ایشان، تصمیم برای انجام عمل جراحی بر روی ایشان اعلام خواهد شد.
  سخنگوی اورژانس گفت: پزشکان متخصص آماده هر گونه عمل جراحی برای مهدی فخیم زاده هستند و فردا (شنبه) پس از بررسی آخرین وضعیت ایشان، تصمیم برای انجام عمل جراحی بر روی ایشان اعلام خواهد شد.

مجتبی خالدی روز جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: با توجه به آسیب‌های وارده به فخیم زاده و بررسی وضعیت فعلی، نامبرده نیازمند عمل جراحی است، اما تا رسیدن به وضعیت پایداری کامل تا ۲۴ ساعت آینده باید صبر کنیم تا بتوانیم اقدامات بعدی به انجام برسانیم.
وی با تاکید بر اینکه فخیم زاده با شرایط موجود حال حاضر هیچگونه آمادگی برای انجام عمل جراحی را ندارد، اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت هوشیاری فخیم زاده از زمان انتقال به تهران بهتر شده، اما هنوز به حالت مطلوب نرسیده است.
سخنگوی اورژانس تصریح کرد: اکنون برای پایداری وضعیت ایشان مقداری دارو‌های آرم بخش برای وی استفاده شده است.
خالدی اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم با استفاده از دارو‌های آرام بخش و … تا فردا وضعیت ایشان بهتر شود تا مابقی اقدامات پزشکی را به انجام برسانیم.
وی با بیان اینکه هوشیاری فخیم زاده از ۱۵ هم اکنون ۱۳ قرار دارد، گفت: هم اکنون قدر اندکی خون در مغز ایشان دیده شده و امیدوارم با جذب به موقع آن تا ۲۴ ساعت آینده وضعیت ایشان مطلوب‌تر شود.
سخنگوی اورژانس با بیان اینکه با توجه به وضعیت فخیم زاده و اقدامات انجام شده جای نگرانی نیست، گفت: تیم پزشکی و متخصص ما برای انجام اقدامات بعدی از آمادگی کامل برخوردار هستند.
عباس زارع نژاد مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت نیز در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر اعلام آخرین وضعیت مهدی فخیم زاده گفت: هم اکنون اطلاعی از وضعیت مهدی فخیم زاده ندارم.
به گزارش ایرنا، مهدی فخیم زاده حوالی ساعت ۱۵ روز ششم تیرماه در جاده رادیو دریای چالوس دچار سانحه و زخمی شد.
بازیگر و کارگردان ۷۶ ساله برجسته سینما برای فیلمبرداری صحنه‌های پایانی و بازی در فیلم جدیدش با عنوان «مشت در وقت اضافه» که در ژانری کمدی می‌باشد چندی است که به همراه تیم کاری اش به چالوس رفته است.
علیرضا زرین دست که در برخی از رسانه‌ها خبر تصادف به نقل از وی بیان شده است، مدیریت فیلمبرداری فیلم جدید فخیم زاده را به عهده دارد و هم اکنون در چالوس به سر می‌برد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :