امروز چهارشنبه۴ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۴:۳۷
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ ،‌ ۰۹:۱۸

نجات ۷۸ نفر از مرگ در طوفان دیشب

انتشار: سه شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۲۲:۰۷ |
کد خبر: 91033 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیا پرس : معاون عملیات سازمان امداد و نجات با تشریح ماموریت‌های بیست و چهار ساعت گذشته سازمان امداد و نجات گفت: با توجه به طوفان شب گذشته ۸۸ ماموریت انجام شد وطی آن ۷۸ نفر از مرگ نجات یافتند. به گزارش کیا پرس به نقل از میزان،معاون عملیات سازمان امداد […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
نجات ۷۸ نفر از مرگ در طوفان دیشب

کیا پرس : معاون عملیات سازمان امداد و نجات با تشریح ماموریت‌های بیست و چهار ساعت گذشته سازمان امداد و نجات گفت: با توجه به طوفان شب گذشته ۸۸ ماموریت انجام شد وطی آن ۷۸ نفر از مرگ نجات یافتند.

به گزارش کیا پرس به نقل از میزان،معاون عملیات سازمان امداد و نجات با تشریح ماموریت‌های بیست و چهار ساعت گذشته سازمان امداد و نجات گفت: با توجه به طوفان شب گذشته ۸۸ ماموریت انجام شد وطی آن ۷۸ نفر از مرگ نجات یافتند.

شاهین فتحی افزود: در مجموع حوادث اعلام شده نجات گران به ١۴٧ نفر امداد رسانی کردند.

وی با اشاره به اینکه ۵۶ نفر از حادثه دیدگان حوادث شب و روز گذشته به مراکز درمانی منتقل شده اند افزود از این تعداد ۶۸ نفر خدمات درمانی سرپایی را دریافت کرده و مرخص شدند.

فتحی ادامه داد: نجاتگران همچنین موفق شدند در ۱۴ عملیات رهاسازی ١٩ مصدوم را که در میان آهن پاره‌های تصادفات گرفتار شده بودند را نجات دهند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام