امروز چهارشنبه۴ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲:۵۹
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ ،‌ ۰۹:۱۸

کمک ۲ میلیارد ریالی خانواده بابلی به بیمارستان روحانی

انتشار: شنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۲۹:۲۱ |
کد خبر: 90926 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیا پرس:خانواده آل رضا به نیت مادر مهربان و همسر فداکار زنده یاد مرحومه طاهره ایزدشناس اقدام به خرید دستگاه های بیهوشی مورد نیاز اتاق عمل و اهدای آن این مرکز نمودند. رئیس بیمارستان آیت ا… روحانی (ره) بابل از کمک ۲میلیارد ریالی خانواده دکتر آل رضا به این بیمارستان خبر […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس:خانواده آل رضا به نیت مادر مهربان و همسر فداکار زنده یاد مرحومه طاهره ایزدشناس اقدام به خرید دستگاه های بیهوشی مورد نیاز اتاق عمل و اهدای آن این مرکز نمودند.

رئیس بیمارستان آیت ا… روحانی (ره) بابل از کمک ۲میلیارد ریالی خانواده دکتر آل رضا به این بیمارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی این بیمارستان، دکتر  صادقی گفت: خانواده محترم آل رضا به نیت مادر مهربان و همسر فداکار زنده یاد مرحومه طاهره ایزدشناس اقدام به خرید دستگاه های بیهوشی مورد نیاز اتاق عمل و اهدای آن این مرکز نمودند.

وی ادامه داد: آینده روشن این سرزمین و آرامش خاطر نسل فردا در گرو برنامه ریزی و تلاش خستگی ناپذیر تک تک آحاد جامعه برای گسترش و ارتقاء سلامت می باشد .

رئیس بیمارستان روحانی اضافه کرد: قطعا نهالی که امروز درعرصه سلامت ، غرس کرده ایم درخت تناوری خواهد شد که در سایه سار آن انسانی سالم و با نشاط ، سرنوشت خود را رقم می زند .

دکتر صادقی بیان داشت: از اعضای هیات مدیره موسسه خیریه بیمارستان روحانی کمال تشکر و سپاس را داریم که در این مدت کوتاه گام بزرگی در جهت اعتلای سلامت این شهر و فرهنگ سازی در امور خیریه سلامت بر داشتند.

 

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام