امروز چهارشنبه۲۵ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶:۳۳
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ ،‌ ۱۰:۲۵

جراحی چشم ۱۱ بیمار مناطق زلزله زده غرب کشور توسط وزیر بهداشت

انتشار: شنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۰۹:۲۱:۱۹ |
کد خبر: 90475 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):  کیا پرس :وزیر بهداشت با حضور در مجموعه خیریه نورآوران سلامت در روستای قلعه بهادری از توابع شهرستان سرپل ذهاب، چشم ۱۱ بیمار نیازمند را جراحی کرد. به گزارش وبدا، دکتر حسین حسنی مدیرعامل بنیاد خیریه نورآوران سلامت گفت: کانکس های خیریه نورآوران سلامت پس از منطقه محروم ریگان کرمان در […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

کیا پرس :وزیر بهداشت با حضور در مجموعه خیریه نورآوران سلامت در روستای قلعه بهادری از توابع شهرستان سرپل ذهاب، چشم ۱۱ بیمار نیازمند را جراحی کرد.

به گزارش وبدا، دکتر حسین حسنی مدیرعامل بنیاد خیریه نورآوران سلامت گفت: کانکس های خیریه نورآوران سلامت پس از منطقه محروم ریگان کرمان در روستای قلعه بهادری شهرستان سرپل ذهاب مستقر شد و ۱۲۷ روز است که در این منطقه استقرار داریم.

وی با بیان اینکه پزشکان متخصص زیادی برای حضور در مناطق زلزله زده اعلام آمادگی کردند و تحت فشار بودیم، افزود: پزشکان بدون دریافت هیچ وجهی و با نیت خیرخواهانه و انسان دوستانه در این کار خیر مشارکت می کنند و خیریه نورآوران بعد از ماه مبارک رمضان در ثلاث باباجانی استقرار می یابد.

دکتر حسنی خاطرنشان کرد: تا کنون و در مدت ۱۲۷ روز استقرار خیریه نورآوران سلامت در روستای قلعه بهادری شهرستان سرپل ذهاب، ۵۳۰۰ مورد ویزیت چشم، ۳۰۷ مورد عمل جراحی چشم و ۲۷۰۰ مورد خدمات دندانپزشکی به صورت رایگان به مردم ارائه شده همچنین ۲۸۰۰ عدد عینک رایگان نیز بین بیماران توزیع شده است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1