امروز چهارشنبه۲۵ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶:۱۷
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ ،‌ ۱۰:۲۵

احداث ۱۶ هزار واحد مسکونی توسط انجمن خیران ویژه خانواده‌های دارای ۲ معلول در کشور

انتشار: چهارشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۰۹:۵۲:۰۶ |
کد خبر: 90451 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
مدیرعامل انجمن خیران کشور خبر داد :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیا پرس:مدیرعامل انجمن خیران کشور مدیرعامل انجمن خیران کشور با اشاره به اینکه احداث ۱۶ هزار واحد مسکونی برای افراد با شرایط خاص و فاقد مسکن در دستور کار این انحمن قرار دارد، گفت: از این تعداد ۸ هزار واحد عملیاتی شده و بیش از ۳ هزار واحد به اتمام رسیده […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیا پرس:مدیرعامل انجمن خیران کشور مدیرعامل انجمن خیران کشور با اشاره به اینکه احداث ۱۶ هزار واحد مسکونی برای افراد با شرایط خاص و فاقد مسکن در دستور کار این انحمن قرار دارد، گفت: از این تعداد ۸ هزار واحد عملیاتی شده و بیش از ۳ هزار واحد به اتمام رسیده و تحویل خانوار شده است.

کیومرث سلگی عصر امروز در مراسم افتتاحیه یک واحد مسکن برای خانواده‌ دارای دو معلول در بهشهر اظهار کرد: در مازندران همچون سایر استان‌، سازمان‌های چون بنیاد مستضعفین، سازمان بهزیستی، بنیاد مسکن، وزارت راه و شهرسازی و  انجمن خیران مسکن‌ساز اقدام ارزشمندی برای صاحب ملک خانوارهای دو معلولی انجام دادند.

وی با بیان بیش از ۳۷۲ خانوار دو معلولی در شهر و روستاهای استان فاقد مسکن هستند، افزود: در حال حاضر از این تعداد  ۱۵۲ واحد به اتمام رسیده است و بقیه واحدها تا ظرف سه سال آینده با تامین منابع تحویل خانواده‌های دو معلولی می‌شود.

مدیرعامل انجمن خیران کشور با اشاره به اینکه در سطح کشور ۱۶ هزار واحد در دستور کار ما قرار دارند، بیان کرد: از این تعداد ۸ هزار واحد عملیاتی شده و بیش از ۳ هزار واحد به اتمام رسیده و تحویل خانوار شده است.

این مسؤول تصریح کرد: بر آنیم حداکثر تا سه سال آینده تمامی خانواده‌های دو معلولی در شهر و روستا که فاقد مسکن هستند باکمک این سازمان‌ها صاحب خانه شوند.

وی با اشاره به اینکه هماهنگی و همکاری بین نهادهای دولتی و غیردولتی کار سختی است، افزود: بحث تسهیلات، در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر به‌عنوان یکی از مشکلات به‌شمار می‌آید که این مهم نیازمند بسیج خیران است.

 این واحد مسکونی با زیربنای ۱۰۰ متر مربع برای خانواده‌ دارای دو معلول بهشهری  با حضور مدیرعامل انجمن خیران کشور و مدیرکل اداره بهزیستی مازندران افتتاح شده است.فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1