امروز دوشنبه۲ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۱:۵۵
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ ،‌ ۱۰:۲۰

حمایت های خیرین از حوزه سلامت قابل تقدیر است

انتشار: پنج شنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۱۸:۱۴ |
کد خبر: 90000 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
وزیر بهداشت در دیدار عیدانه مجمع خیرین کشور: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیا پرس:وزیر بهداشت، اقدامات خیرخواهانه و انسان دوستانه خیرین را بسیار ارزشمند دانست و گفت: حمایت های خیرین از حوزه سلامت قابل تقدیر است. کیا پرس به نقل از ویدا، دکتر سید حسن هاشمی در دیدار عیدانه مجمع خیرین سلامت کشور، اظهار داشت: خیرین سلامت در سالهای گذشته، کمک های ارزشمندی […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیا پرس:وزیر بهداشت، اقدامات خیرخواهانه و انسان دوستانه خیرین را بسیار ارزشمند دانست و گفت: حمایت های خیرین از حوزه سلامت قابل تقدیر است.

کیا پرس به نقل از ویدا، دکتر سید حسن هاشمی در دیدار عیدانه مجمع خیرین سلامت کشور، اظهار داشت: خیرین سلامت در سالهای گذشته، کمک های ارزشمندی به مردم و وزارت بهداشت کردند که باید از آنها تقدیر کنم.

وزیر بهداشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره زنده یاد حاج سید رضا نیری، دبیرکل فقید مجمع خیرین سلامت کشور، خطاب به خیرین، گفت: شما جزء بهترین ها هستید که خداوند بزرگ، راه خیر و نیکو را پیش پای شما قرار داده است.

دکتر هاشمی در پایان یادآور شد: امیدوارم خیرین، این سنت حسنه و ارزشمند را به فرزندان، بستگان و اطرافیان خود آموزش دهند و این فرهنگ به نسل های بعدی نیز منتقل شود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام