پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

کیا پرس: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران که در دیدار با بانوان شاغل در استانداری سخن می گفت، با اشاره به اینکه زنان با حضور موثر در عرصه های مختلف اعتقادی، دینی، اجتماعی و فرهنگی نقش اساسی در ثبات و پایداری جامعه دارند، یاد آور شد:�توانمندسازی بانوان را با جدیت دنبال می کنیم.

 

  احمد حسین زادگان در دیدار با بانوان شاغل در استانداری، با بیان این حضرت فاطمه (س) الگویی کامل برای زنان جامعه اسلامی است، گفت: بانوان جامعه ما باید آن بانوی بزرگ اسلم را بعنوان الگوی تفکر و رفتار خود قرار دهند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به اینکه خانواده سالم تعاریف مشخصی دارد، تصریح نمود: محوریت خانواده به عنوان کانون تعالی و رشد در نزد همه دنیا مورد توجه قرار دارد و هرچقدر جوامع آسیب های اقتصادی و اجتماعی بیشتری را متوجه می شوند بیشتر به اهمیت خانواده پی می برند.

حسین زادگان با اشاره با تاکید بر این که مدیران باید در تحقق سهم ۳۰ درصدی بهره گیری از ظرفیت بانوان در پست های مدیریتی اهتمام ویژه داشته باشند،گفت: با حمایت استاندار و مسئولان استانی واگذاری مسئولیت ها به بانوان درمازندران اجرایی می شود تا شاهد پیاده سازی سیاست های دولت در این عرصه برای شکوفایی استعدادهای بانوان باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر نقش زنان در مدیریت مسایل خانواده، اظهار کرد: نقش محوری زنان در تربیت فرزندان و بسیاری ازشاخص های رفتاری و شخصیتی برجسته است.

توانمندسازی بانوان را با جدیت دنبال می کنیم

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، با بیان این که تقویت خانواده یکی از محورهای مهم خدمت در دولت دوازدهم است که در سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری بر آن تاکید شده است، خاطرنشان کرد: زنان شاغل علاوه بر تکالیف همسرداری و خانوادگی ماموریت های شغلی نیز برعهده دارند بنابراین توجه به نشاط اجتماعی و سلامت آنان امری ضروری است.

وی با بیان اینکه ورزش علاوه بر سلامت جسم، در شادابی روان هم تاثیر شگرف دارد، افزود: اختصاص زمان و مکان برای ورزش بانوان در استانداری بصورت پایلوت اجرا می شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه این طرح از استانداری آغاز و در تمامی ادارات اجرا خواهد شد تاکید کرد: امیدواریم با کمک این طرح نشاط در بانوان ایجاد شده و در نهایت خانواده و جامعه ای با نشاط داشته باشیم.
حسین زادگان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های بانوان شاغل در استانداری، ابراز کرد: وظیفه شناسی، داشتن وجدان کاری و تعامل و برخورد شایسته با مردم باید سرلوحه کار کارکنان باشد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران تاکید کرد: برگزاری بیشتر این نشست ها و همچنین نشست های تخصصی با حضور بانوان باید در دستور کار دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قرار گیرد.
وی با اشاره به ویژگی ممتاز بانوان ایران اسلامی در عرصه های مدیریتی در حوزه های مختلف اظهار داشت: آنچه مشخص است بانوان در پذیرش مسئولیت ها ریزبین تر، علاقه‌مند‌تر، عاطفی‌تر و دلسوزترند و این ویژگی ها در پیشبرد بسیاری از امور کارساز خواهد بود.
وی با بیان این که واگذاری مسئولیت ها یک رویکرد دینی دارد، خاطر نشان کرد: توانمندسازی زنان، حساس سازی سیاست گذاران کشوری و استانی برای واگذاری مسئولیتها و تحقق عدالت جنسیتی را با جدیت دنبال می کنیم .
حسین زادگان با اشاره به اینکه زنان با حضور موثر در عرصه های مختلف اعتقادی، دینی، اجتماعی و فرهنگی نقش اساسی در ثبات و پایداری جامعه دارند، اظهار داشت:با بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های خانواده برای رفع مشکلات و آسیب های این نهاد مهم و تاثیرگذار اقدام شود.

در آغاز این جلسه سمیه قاسمی طوسی، مدیر کل بانوان و خانواده استانداری، گزارشی از برنامه های پیش روی این اداره کل ارایه نمود.


توانمندسازی بانوان را با جدیت دنبال می کنیم
توانمندسازی بانوان را با جدیت دنبال می کنیم
توانمندسازی بانوان را با جدیت دنبال می کنیم
توانمندسازی بانوان را با جدیت دنبال می کنیم
توانمندسازی بانوان را با جدیت دنبال می کنیم
توانمندسازی بانوان را با جدیت دنبال می کنیم

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :