امروز یکشنبه۱ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴:۰۴
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ ،‌ ۱۰:۲۰

توزیع ۱٫۵ میلیون بطری آب معدنی در میان زلزله زدگان

انتشار: سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۳:۰۳:۳۱ |
کد خبر: 88646 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشوری خبر داد :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشوری گفت: با توجه به آسیب رسیدن به انشعابات خانگی بیش ازدر جریان قرار گرفتن آب در لوله های شهری باید از سلامت انشعابات اطمینان حاصل کنیم. حمید رضا جانباز در خصوص شرایط آبرسانی به مناطق زلزله زده گفت: با توجه به پس لرزه های […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشوری گفت: با توجه به آسیب رسیدن به انشعابات خانگی بیش ازدر جریان قرار گرفتن آب در لوله های شهری باید از سلامت انشعابات اطمینان حاصل کنیم.

حمید رضا جانباز در خصوص شرایط آبرسانی به مناطق زلزله زده گفت: با توجه به پس لرزه های صورت گرفته مجددا آب شهر قصر شیرین و سر پل ذهاب کدورت پیدا کرده است.

وی افزود: بیش از ۹۰درصد شبکه آبرسانی قصر شیرین مشکل ندارد و آب در مخزن ها موجود و آرام آرام به شبکه تزریق می شود.

جانباز اعلام کرد: در خصوص شهر سر پل ذهاب نیز خطوط اصلی مشکل ندارند و تنها در یکی از خطوط به اندازه سه کیلومتر دچار مشکل شده ایم که برای رفع آن اقداماتی صورت گرفته است.

مدیرعامل آب و فاضلاب کشوری اعلام کرد: برای در جریان بودن آب در انشعابات خانگی باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که انشعابات سالم بوده و آب وارد خانه های افراد نشود.

وی از توزیع ۱٫۵ میلیون بطری آب معدنی میان زلزله زدگان خبر داد و گفت: سه دستگاه خودروی مربوطه روزانه در میان زلزله زدگان ۱۰۰ هزار آب معدنی توزیع می کنند.

جانباز با تاکید بر این مسئله شبکه توزیع آب در حال پایداری است، گفت: از اقصی نقاط کشور در حال پیگیری مسئله زلزله زدگان هستند.میزان

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام