امروز یکشنبه۱ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸:۱۶
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ ،‌ ۱۰:۲۰

مراجعه ۱۰۰۰ مازندرانی برای اهدای خون به زلزله زدگان کرمانشاه

انتشار: سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۱۹:۵۵ |
کد خبر: 88639 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
مدیرکل انتقال خون مازندران خبر داد: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – مدیرکل انتقال خون مازندران از مراجعه هزار نفر برای اهدای خون و تامین نیازهای خونی زلزله زدگان غرب کشور از جمله کرمانشاه در استان خبر داد. اسماعیل پوریانی با بیان اینکه امروز هزار نفر برای اهدای خون برای تامین فراورده های خونی هموطنان مناطق زلزله زده به پایگاه های انتقال […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – مدیرکل انتقال خون مازندران از مراجعه هزار نفر برای اهدای خون و تامین نیازهای خونی زلزله زدگان غرب کشور از جمله کرمانشاه در استان خبر داد.

اسماعیل پوریانی با بیان اینکه امروز هزار نفر برای اهدای خون برای تامین فراورده های خونی هموطنان مناطق زلزله زده به پایگاه های انتقال خون استان مراجعه کردند افزود: از این میزان ۷۰۰ نفر موفق به اهدای خون شدند.

وی ادامه داد: از مجموع ۷۰۰ نفری که موفق به اهدای خون شدند ۱۵۰ نفر دارای گروه خونی o- بودند و خوشبختانه با توجه به اعلام سازمان انتقال خون کشور نیاز به گروه خونی o- برای حادثه دیدگان زلزله تامین شده است.

پوریانی با اشاره به اینکه از روز سه شنبه فعالیت پایگاه های انتقال خون به روال عادی بر می گردد از هم استانی ها خواست تا به اطلاعیه های این سازمان برای کمک رسانی و تامین فرآورده های خونی توجه داشته باشند.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام