پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس- نماینده ولی‌فقیه در مازندران بابیان اینکه اظهارات ترامپ مسئولان کشور را متحد کرد اظهار داشت: ترامپ آمریکای بدون روتوش است.

آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری با تأکید بر اینکه مسئولان باید وحدت داشته باشند و اظهارات اخیر ترامپ آنان را متحد کرده است گفت: مردم از سخنرانی ترامپ هراس به دل راه نداده‌اند.

وی با بیان اینکه اظهارات ترامپ ماهیت و دشمنی و آمریکا بدون رتوش را به ما نشان داد اظهار داشت: با وحدت و همدلی و پیروی از ولایت‌فقیه می‌توان با دشمنی آمریکا مقابله کرد.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با تأکید برکنار گذاشتن اختلاف و جنگ سیاسی یادآور شد: باید با بیکاری، اختلاس، رانت‌خواری و تبعیض مقابله کرد.

طبرسی با اظهار اینکه نگرانی ما از ترامپ نیست گفت: در ۳۸ سال گذشته هیچ قدرت و نیروی خارجی نتوانست به انقلاب ما خدشه‌ای وارد کند و باید یکدل و متحد باشیم و نور چشم‌بازی‌ها و رانت‌خواری‌ها را کنار بگذاریم.

وی با تأکید بر اتحاد عرب‌ها برای مقابله با رژیم صهیونیستی به سخنان پارلمان کویت در اجلاس بین‌المللی روسیه اشاره کرد و گفت: صهیونیسم با اتحاد مسلمانان از بین می‌رود.

امام‌جمعه ساری همچنین با اشاره به فلسفه قیام امام حسین (ع) ادامه داد: قیام عاشورا و کربلا با ایثارگری و فداکاری‌ها در تاریخ بشریت زنده و جاوید مانده است و حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) دو پیام رسانه این واقعه بوده‌اند.

وی با اشاره به تشکیل لشکر زینبیون در مازندران و عضویت ۳۰ هزار نفر در آن تصریح کرد: ادامه راه شهدا هدف این لشکر است.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران همچنین با گرامیداشت هفته تربیت‌بدنی از ورزش به‌عنوان ضروریات زندگی یادکرد.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :