امروز چهارشنبه۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۹:۲۱
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ ،‌ ۰۸:۰۸

استاندار مازندران: تحت تاثیر باندها و جناح‌ها نبودم

انتشار: چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۰۹:۱۱:۰۵ |
کد خبر: 87303 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – استاندار مازندران با اعلام اینکه در مدت حضورم در استان تحت تاثیر باندها و جناح‌ها قرار نگرفتم، گفت: تا زمان حضورم در استان تحت تاثیر جناح‌ها قرار نمی‌گیرم و شایسته سالاری را در دستور کار خویش قرار می‌دهم. ربیع فلاح‌جلودار در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار کرد: […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – استاندار مازندران با اعلام اینکه در مدت حضورم در استان تحت تاثیر باندها و جناح‌ها قرار نگرفتم، گفت: تا زمان حضورم در استان تحت تاثیر جناح‌ها قرار نمی‌گیرم و شایسته سالاری را در دستور کار خویش قرار می‌دهم.

ربیع فلاح‌جلودار در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار کرد: بنده وقتی شنیدم که جان‌بابایی به عنوان معاون وزیر بهداشت انتخاب شد گلایه کردم ولی احساس کردم که ایشان می‌توانند از تجربیات استانی خویش برای توسعه درمانی کشور استفاده کنند و از این بابت بسیار خوشحال هستم.

وی افزود: حضور سیدعباس موسوی می‌تواند در توسعه درمانی استان مثمر باشد و به نوعی با قابلیت‌های درمانی استان آشنا هستند.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین طرحی که در طول کشور در حوزه بهداشت و درمان اتفاق افتاد اجرای طرح تحول سلامت بود، در این استان حدود هزار میلیارد تومان در این بخش سرمایه‌گذاری شده است.

فلاح ادامه داد: در روستاهای ما مراکز درمانی درجه و رتبه‌های مناسب درمانی داریم و این سرمایه‌گذاری باید به صورت مناسب مدیریت شود.

وی با اعلام اینکه آموزش همگانی در حوزه ارتقای سلامت باید به صورت مؤلفه جدی توجه شود، افزود: نگاه فعالان رسانه‌ای در این حوزه بسیار مناسب است و متولیان رسانه‌ای در این زمینه همکاری مناسبی دارند.

استاندار مازندران اضافه کرد: از این ظرفیت برای توسعه استان باید به خوبی استفاده کنند، نباید منافع شخصی،باندی و جریان مسائل توسعه استان را پوشش دهد.

این مسؤول با اعلام اینکه در طی چهار سال، تحت تاثیر منافع شخصی، باندی و جریانی قرار نگرفتم، بیان کرد: تا زمانی که در استان مازندران حضور دارم تحت تاثیر این جریانات قرار نمی‌گیرم.

فلاح با اعلام اینکه حضور جان‌بابایی به عنوان سکاندار مسائل درمانی کشور را باید قدردان باشیم، افزود: این موضوع نشان از کارکرد مناسب بخش درمانی استان مازندران دارد و شایسته سالاری در این بخش به خوبی اتفاق افتاده است.

وی در ارتباط با اجرای طرح پزشک خانواده شهری، گفت: باید تلاش شود تا مشکلات این بخش را به صورت جدی رفع کنیم و نواقص آن رفع شود. / فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام