امروز جمعه۱ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹:۱۷
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ ،‌ ۱۲:۲۲

طرح تحول سلامت در دولت دوازدهم ادامه خواهد یافت

انتشار: پنج شنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۰۹:۱۸:۱۲ |
کد خبر: 84112 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
رئیس جمهوری در ضیافت افطار پزشکان؛ :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس: رئیس جمهوری در ضیافت افطار با اساتید دانشگاه و پزشکان، گفت: اجرای طرح تحول سلامت در دولت دوازدهم ادامه پیدا خواهد کرد. دکتر حسن روحانی در ضیافت افطار اساتید دانشگاه و پزشکان، اظهارداشت: جامعه پزشکی هر روز می تواند برای کشور مایه فخر و افتخار و برای ما موجب عزت و […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس: رئیس جمهوری در ضیافت افطار با اساتید دانشگاه و پزشکان، گفت: اجرای طرح تحول سلامت در دولت دوازدهم ادامه پیدا خواهد کرد.

دکتر حسن روحانی در ضیافت افطار اساتید دانشگاه و پزشکان، اظهارداشت: جامعه پزشکی هر روز می تواند برای کشور مایه فخر و افتخار و برای ما موجب عزت و عظمت باشد.

وی افزود: امروز غیر ایرانی ها و حتی ایرانی های ساکن کشورهای دیگر برای درمان خود به ایران می آیند.

روحانی با عنوان این مطلب که ضریب اشغال تخت های بیمارستانی نسبت به گذشته افزایش یافته است، گفت: اما چرا در گذشته تخت های بیمارستانی خالی بودند، آیا مردم بیمار نمی شدند.

رئیس جمهوری ادامه داد: مردم بیمار می شدند اما توان تامین هزینه های درمان را نداشتند.

وی گفت: قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت، جنازه مسلمان را به گروگان می گرفتند و یک نفر که در بیمارستان فوت می کرد اجازه نمی دادند که جسد وی خارج شود و در سردخانه نگه می داشتند تا خانواده وی از همسایه، اقوام، محله و افرادی که منت می گذارند، پول قرض می گرفتند تا به بیمارستان پرداخت کنند و جسد بیمار را تحویل بگیرند.

روحانی اظهارداشت: وقتی بیماری قبل از طرح تحول نظام سلامت به بیمارستان مراجعه می کرد، مجبور بود تمام وسایل مورد نیاز حتی ملحفه و دمپایی را از بیرون از بیمارستان تهیه کند.

وی گفت: تلاش ما در دولت یازدهم این بود که اولا مردم از نظر درمان در شرایط بهتری قرار بگیرند و خوشبختانه طرح تحول سلامت اجرا شد البته این طرح شروع شده و باید ادامه پیدا کند.

رئیس جمهوری تاکید کرد: طرح تحول سلامت در دولت دوازدهم ادامه پیدا خواهد کرد.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام