امروز سه شنبه۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۲:۴۴
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ ،‌ ۱۲:۴۵

عضو کمیسیون امنیت ملی : حرکات تروریستی اخیر تاثیر بر اقتدار کشور نداشته است.

انتشار: پنج شنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۰۸:۵۵:۲۹ |
کد خبر: 84103 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : حرکت ترویستی اخیر تاثیری بر اقتدار کشور نداشته و جمهوری اسلامی ایران همچنان جزء امن ترین و مقتدرترین کشور در منطقه و دنیاست. علی نجفی چهارشنبه شب در جلسه شورای اداری بابل افزود : حرکت تروریستی اخیر در ایران […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : حرکت ترویستی اخیر تاثیری بر اقتدار کشور نداشته و جمهوری اسلامی ایران همچنان جزء امن ترین و مقتدرترین کشور در منطقه و دنیاست.

علی نجفی چهارشنبه شب در جلسه شورای اداری بابل افزود : حرکت تروریستی اخیر در ایران زمانی رخ داد که کشور ما یک انتخابات با شکوه را در عرصه بین المللی به عنوان یک قدرت مطرح به رخ جهانیان کشید و با اقتدار منافع خود را دنبال می کرد.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : این حرکت عده ای تکفیری به هیچ عنوان از اقتدار ایران نکاسته است و کشورمان با قدرت در حال پیشرفت و توسعه است .
وی افزود : بسیار خرسندیم که ایران به عنوان منادی صلح و امنیت در منطقه و در سطح جهان مطرح است و بارها اعلام کردیم که اسلام دین رفعت و مهربانی است و حرکت های تروریستی یک عده تکفیری هیچ ارتباطی با اسلام ندارد.

این نماینده مجلس گفت : بعد از حرکت تروریستی داعش در تهران ، مجلس جلسه های متعددی با وزیر کشور ، وزارت اطلاعات و فرماندهان ارشد سپاه برگزار کرد و خوشبختانه سازو کارهایی تعریف شده است که امنیت برخی از مکان های اولویت دار مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فرماندار بابل هم در این جلسه گفت : شهرستان بابل با مشارکت ۸۳ درصدی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت برگ زرین دیگری را برافتخارات این شهرستان رقم زده است.

محمد تقی عباسپور افزود : خوشبختانه با همکاری همه عوامل اجرایی انتخابات در بابل بدون هیچ نقصی برگزار شده بود و عده ای هم که اعتراض کرده بودند با بررسی دقیق اعتراض آنان وارد نبوده و انتخابات این شهرستان تائید شده است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام