پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیاپرس: رئیس اداره تعاون و رفاه اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران گفت: دنبال این هستیم که خدمات ویژه در درمانگاه‌های فرهنگیان سطح استان ارائه شود.

فرامرز اسدپور اظهار کرد: در حال حاضر ۱۰ درمانگاه فرهنگیان در استان فعالیت دارد که از این تعداد ۹ درمانگاه به‌صورت تمام‌وقت و یک درمانگاه به‌صورت نیمه‌وقت در شیرگاه فعال است.

وی افزود: درمانگاه فرهنگیان در شهرستان‌های ساری، بهشهر، قائم‌شهر، نکا، گلوگاه،  بابل، بابلسر، چالوس، آمل و تنکابن فعالیت دارد.

رئیس اداره تعاون و رفاه اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران بیان کرد: با توجه به اجرای طرح پزشک خانواده در استان این طرح در درمانگاه فرهنگیان فعال است.

این مسؤول تصریح کرد: با توجه به آغاز طرح اسکان تابستانه بحث درمان مسافران در درمانگاه‌های فرهنگیان پیگیری می‌شود و در این زمینه آمادگی لازم وجود دارد.

اسدپور یادآور شد: در درمانگاه فرهنگیان خدماتی از جمله ویزیت، چشم پزشکی، تخصص داخلی، سونوگرافی، اکو، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، تزریقات و دارو ارائه می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه به‌دنبال ارائه خدمات ویژه در درمانگاه‌های فرهنگیان سطح استان هستیم، خاطرنشان کرد: قصد داریم خدمات دندان‌پزشکی را توسعه دهیم.

رئیس اداره تعاون و رفاه اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران در پایان گفت: در درمانگاه فرهنگیان در استان خدمات تنها به قشر فرهنگیان ارائه نمی‌شود، بلکه به سایر افراد جامعه نیز خدمات ارائه می‌شود به‌گونه‌ای‌که این درمانگاه شاهد مراجعه‌کنندگان بسیاری است.فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :