پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
استاندارمازندران: رویکرد دولت ایجاد نشاط و امید در جامعه است
 

 استاندار مازندران گفت: تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در راستای رفع موانع به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده است.

ربیع فلاح جلودار در سخنان پیش از خطبه در جمع مردم نمازگزار منطقه چمستان نور تصریح کرد: بیش از ۴۶۰ واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی با ایجاد ستاد رفع موانع تولید در استان راه اندازی شده است.

وی بابیان اینکه نماز عبادی و سیاسی سبب اتحاد و همدلی می‌شود افزود: همه تلاش‌ها در استان نیز به این سمت‌وسو بوده تا عقب‌ماندگی‌های تاریخی استان رفع شود. 

وی بابیان اینکه مازندران استانی کم‌نظیر است به منابع و قابلیت‌های طبیعی و نیروی انسانی استان اشاره کرد و گفت: وقتی دولت به روی کار آمد با مشکلات عدیده‌ای ازجمله مسائل اجتماعی، ازهم‌گسیختگی و غیره روبرو بودیم و اقداماتی برای حل مشکلات مردم شکل‌گرفته است.

وی با اشاره به کاهش تورم یادآور شد: روند افزایشی تورم در دولت کنونی مهار و محدودشده است و با ایجاد مراودات جهانی و تفاهم‌های هسته‌ای، کشور در مسیر روبه‌جلو قرارگرفته است.

استاندار مازندران یادآور شد: رکود موجود در اقتصاد به سمت بهبود رفته است و علیرغم اینکه سال قبل با مشکلات اساسی روبرو بودیم، خوشبختانه کارهای خوبی در استان صورت گرفته است.

فلاح جلودار درباره مشکلات منطقه چمستان گفت: هفت کیلومتر از مسیر چمستان تا پایان سال ۹۶ اقدام و اجرایی و چهاربانده خواهد شد و بازسازی و ساخت پل‌های مسیر در دستور کار قرار می‌گیرد. نشست خبری ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران

وی درباره منطقه دهدشت افزود: بر اساس برخورد نادرست درگذشته توسعه منطقه متوقف‌شده بود و نسبت به احیای آن اقدام خواهیم کرد.

استاندار مازندران با تأکید بر اینکه اراضی منطقه دهدشت با کشت شود گفت: مناطق گردشگری این منطقه قابل سرمایه‌گذاری است اما برخی جوسازی‌ها سبب گریز سرمایه‌گذار می‌شود.

فلاح جلودار تصریح کرد: تولید داخلی و سرمایه‌گذاری باید در جهت خوب حرکت کند تا علاوه بر رونق سرمایه‌گذاری شاهد اشتغال‌زایی باشیم.

وی به انعقاد تفاهم‌نامه با وزارت تعاون و وزارت ارتباطات در استان اشاره کرد و گفت: با ۱۸ شرکت آی تی قرارداد منعقد شد و سالانه دو هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان صورت می‌گیرد و منجر به ایجاد چهار شغل می‌شود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :