پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

سید محمد قدس‎مفیدی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان، در خصوص اظهارات اخیر محمدرضا سبطی عضو تعلیق شده شورای اسلامی شهر گرگان گفت: به هیچ عنوان آقای گرزین به من چنین حرفی را نزده است.

وی ادامه داد: آقای گرزین برای کاندیدا شدن برای سمت ریاست شورا در گفت‎وگویی که به من داشت تنها به این نکته اشاره کرد که اگر بیاید، کمک خواهد کرد.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان خاطرنشان کرد: متاسفانه آقای سبطی به گونه‎ای رفتار می‎کند که همه با مشکل مواجه می‌شوند.

قدس‎مفیدی تاکید کرد: ما در شورای اسلامی شهر گرگان به دنبال آرامش و آرام کردن هستیم.

وی اضافه کرد: شاید آقای سبطی از حرف‎ها اشتباه برداشت کرده است و آقای گرزین گفته است که اگر به عنوان رئیس در شورا انتخاب شود به پایان دادن تنش‎ها کمک می‎کند.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان در خصوص جمع کردن پرونده‎های حقوقی اعضاء در دستگاه قضایی، تصریح کرد: آیا به نظر شما فردی خارج از دستگاه قضایی می‎تواند این پرونده‎ها را به اصطلاح جمع کند؟

قدس‎‎مفیدی تاکید کرد: هر قاضی در هر دادسرا و هر مرجع قضایی برای خودش مستقل است و حتی قاضی در دستگاه قضایی مستقل از قاضی دیگر در یک اتاق دیگر عمل می‎کند و رای صادر می‎کند.

وی اضافه کرد: آنوقت چگونه است که فردی خارج از دستگاه قضایی که مسئولیت شورایی دارد می‎تواند در تصمیم‎گیری‎های قضایی تاثیرگذار باشد؟

عضو شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: این حرف به هیچ عنوان حرف عاقلانه‎ای نیست که بگوییم آقای گرزین چنین توانایی دارد.

مطمئنم «سبطی» اشتباه برداشت کرده است

قدس‎مفیدی متذکر شد: به طور قطع مطمئن هستم که آقای سبطی اشتباه برداشت کرده است و همه اعضای شورای شهر گرگان به دنبال ایجاد آرامش هستند و اینگونه مباحث آرامش شورا را از بین خواهد برد و بر تنش‎ها می‎افزاید.

بر اساس این گزارش، محمدرضا سبطی عضو شورای اسلامی شهر گرگان پیش از این در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار کرد: آقای گرزین تصمیم‌اش برای ریأست را به آقای قدس‌مفیدی و آقای شهردار اعلام کرد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: حتی آقای گرزین به آقای قدس‌مفیدی گفت که اگر رئیس شوم همه پرونده‎های دادگستری را جمع می‎کنم.

این گزارش حاکی است، حواشی به وجود آمده در روزهای اخیر در شورای اسلامی شهر گرگان ناشی از تاخیر در برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورا و به رسمیت نیافتن دو جلسه برای این انتخابات است.

محمدرضا سبطی در روزهای گذشته به دلیل طرح شکایتی از سوی شهرداری گرگان با موضوع رشوه و اعمال ماده هفت قانون، تا اطلاع ثانوی و مشخص شدن نتیجه نهایی پرونده، از عضویت در شورای شهر گرگان تعلیق شده است.

در آخرین جلسه مشترک فرمانداری گرگان با اعضای شورای اسلامی این شهر، مقرر شد جلسه برگزاری انتخابات هیئت رئیسه، در روز چهارشنبه هفته جاری برگزار شود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :