پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

افتتاح اولین بیمارستان فوق تخصصی گردشگری سلامت در کشور

 

 

در آخرین روز از برگزای کنفرانس گردشگری سلامت در مازندران، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شمال با حضور سران کشورهای عضو اکو، مسئولان کشوری، استانی و شهری در شهرستان آمل افتتاح شد.

به گزارش کیاپرس،  این بیمارستان 150 تختخوابی است و با فعالیت پایلوت کشوری امر توریست درمانی را در اختیار دارد.

این بیمارستان از بیمارستان‌های مجهز کشورمان محسوب می‌شود که با تجهیزات پیشرفته مطابق با استانداردهای بین‌المللی با هدف جذب توریسم درمانی، اشتغال‌زایی و وجود مرکز پیشرفته تصویربرداری آماده بهره‌برداری شده است.

بخش‌های مختلف این بیمارستان با طراحی از کشور آلمان بوده و بخش مراقبت‌های ویژه آن به صورت کاملا مجهز و بهره از سیستم سانترال مونیتورینگ فضایی را ایجاد کرده که همراهان بیماران می‌توانند به راحتی از حال بیماران خود مطلع شده و در مقابل پزشکان نیز حتی می‌توانند از مطب و منزل خود وضعیت عمومی و تخصصی بیماران خود را کنترل کنند.

این بیمارستان دارای درمانگاهی با هشت بخش تخصصی اورژانس، دو اتاق عمل سرپایی، تخت بستری و رادیولوژی دیجیتال بوده و دارای بخش‌های زایمان، زنان، اطفال و نوزادان، جراحی قلب باز، اتاق‌های عمل زنان، اتاق عمل جنرال، ICU، NICU، انژوگرافی و CCU است.

بخش بستری زنان، داخلی، مردان و کودکان و سالن همایش نیز از دیگر امکانات این بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شمال کشور است.

در بخش تصویربرداری بیمارستان شمال نیز MRI با 5/1 تسلا با مگنت فیلم‌برداری فراهم بوده و رادیولوژی دیجیتال، ماموگرافی دیجیتال، سونوگرافی دیجیتال، پانورکس و سفالورژی از دیگر امکانات آن برای ارایه به بیماران است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :