پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

بهرام حمیدی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران

مدیرکل صدا وسیمای مرکز مازندران در نشست با فعالان رسانه ای بخش چهاردانگه مازندران با اعلام اینکه مطالبه مردم مطالبه ما نیز هست، افزود: مطالباتی که مردم از صدا وسیمای استان درخواست پخش دارند باید امکان رفع آن در استان وجود داشته باشد.

بهرام حمیدی در این نشست خواستار همکاری فعالان رسانه‌ای بخش چهاردانگه مازندران با عوامل و دست‌اندرکاران رسانه ملی در استان شد و گفت: برخی از مسائل و مشکلات را در اختیار ما قرار دهید تا دست‌اندرکاران این سازمان امکان پردازش موضوع را در دستور کار خویش قرار دهند.

وی، درباره برخی از دغدغه‌های خبرنگاران منطقه چهاردانگه مازندران  گفت: مشکلات نظیر عدم پخش کانال‌های تلویزیونی در منطقه نرم‌آب دوسر و مسئله سیل‌های متناوب در این منطقه به صورت مقاله‌ای در اختیار متولیان و برنامه‌سازان قرار گیرد تا نسبت به رفع مشکل کانال تلویزنی و تهیه گزارش درباره سیل متناوب در این منطقه اقدام شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: در توسعه ‌مازندران ما نیز به کمک مسئولان استان می‎شتابیم و در این مدت وارد جریان یا حزبی نشدم  و توسعه استان برای ما مهم است.

وی به دغدغه خبرنگاران رسانه‌ای چهاردانگه ساری درباره مسائل جاده‌ای و اورژانس نیز پاسخ مثبت داد و گفت: پوشش حوادث ترافیکی این محور نیز در دستور کار برنامه‌ریزان قرار می‌گیرد.

مدیرکل صدا و سیما مرکز مازندران  در خصوص گیرنده  دیجیتال  در چهاردانگه گفت:  شهر کیاسر به سیستم پخش دیجیتال مجهز شد ولی در مناطق کوهستانی به دلیل شرایط جوی در حال حاضر امکان نصب تجهیزات دیجیتال وجود ندارد و در تلاش هستیم که با تجهیز دستگاه‌ها در این مناطق نیز مشکلات تاحدودی رفع شود.

حمیدی،  به اقدامات انجام شده در مازندران برای رساندن سیگنال‌های تلویزیونی اشاره کرد و گفت: تلاش ما این است که سیگنال‌های تلویزیونی به همه نقاط استان برسد.
وی، خاطرنشان کرد: در زمانی که جاده ساری به کیاسر دچار رانش بود بارها و باره این موضوع از رسانه مرکز مازندران پخش شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران  ادامه داد: گزارش‌های متعددی از وضعیت نامناسب زباله در مازندران پخش شد و درباره مشکلات زباله مردم چهاردانگه مازندران نیز گزارش متعددی به صورت مونتاژ موازی کار کردیم و حتی برخی از مسئولان نیز از بابت گزارشات از ما گلایه کردند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :