پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با اشاره به مشکل پیش آمده در اتاق عمل بیمارستان نیمه شعبان ساری گفت: مراتب با توجه به شرح وظایف معاونت درمان در  حفظ و ارتقای کیفیت ارائه خدمات درمانی در مراکز تحت پوشش به بیماران  ، به طور جدی در حال پیگیری است .mardanshah
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر علیرضا مردانشاهی گفت:  با توجه به گزارش اولیه مشکل پیش آمده برای بیماران در اتاق عمل بیمارستان نیمه شعبان، موضوع از طریق مرکز درمانی و کارشناسان نظارت دانشگاه علوم پزشکی مازندران مورد پیگیری قرار گرفت .
وی ادامه داد: بر اساس بررسی وگزارش اولیه تعدادی از بیماران یکی از اتاق عمل های آن مرکز (10 نفر )در روز دوشنبه مورخ  23 تیرماه دچار عفونت محل عمل  جراحی گردیدند که بعداز اقدامات و مداخلات بیمارستان ، 4 نفر از بیماران بهبودی یافته و ترخیص شده اند و 4 نفر دیگر فعلا در این مرکز بستری و در حال مداوا می باشند و دو نفر دیگر که مشکل جدی دارند که به مراکز فوق تخصصی جهت ادامه سیر درمان ارجاع شدند .
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران تصریح کرد: طبق گزارش اولیه در اتاق عمل مذکور طی روز های بعد از  واقعه40  عمل جراحی از همان نوع  بدون عارضه صورت گرفته است.
دکتر مردانشاهی با بیان اینکه کمیته های بیمارستانی مربوطه برای بررسی علت موضوع و ارائه گزارش نهایی به معاونت درمان دانشگاه در حال انجام اقدامات لازم می باشند، اظهار داشت: مراتب با توجه به شرح وظایف معاونت درمان در حفظ و ارتقای کیفیت ارائه خدمات درمانی در مراکز تحت پوشش به بیماران  به طور جدی در حال پیگیری است .
وی خاطرنشان کرد: بدیهی است با عنایت به تعداد بالای خدمت گیرندگان از مراکز درمانی  و ضرورت حفظ اعتماد بین درمانگر و بیمار لازم است قبل از روشن شدن علت اصلی از انعکاس برخی گمانه زنی و اخبار غیر مستند خودداری شود.

 

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :