پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

همايش بزرگ طبيعت گردي در شمال ايران از 21 تا 23  خرداد ماه در رامسر برگزار می شود.

هادي كيا دليري، رئيس انجمن جنگلباني ايران، در نشستی با استاندار مازندران، گفت :  همايش طبیعت گردی در شمال کشور در محورهاي شش گانه اصول و مباني طبيعت گردي ، فرصت ها و چالش هاي طبيعت گردي ، زير ساخت ها و ساز و كارهاي طبيعت گردي ، طبيعت گردي و مردم محلي ، طرح هاي مديريت جنگل و طبيعت گردي و مديريت شهري و طبيعت گردي از تاريخ 93/3/21لغايت 93/3/23با همكاري شهرداري رامسر برگزار خواهد شد.
استاندار مازندران، نیز در این نشست ضمن ابراز خرسندي از برگزاري اين همايش در مازندران، گفت : زيبايي جنگلهاي شمال يك آرزوي ملي است و امروزه طبيعت گردي به يك فرصت مهم فرهنگي و اقتصادي تبديل شده است.
وي تاكيد كرد : بايد كار فرهنگي جدي صورت گيرد تا نگاه ما نسبت به جنگل و بهره برداري از آن تغيير كند و همه مردم، خود را در حفاظت از جنگل مسوول بدانند.
مقام عالي دولت در استان، تصريح نمود : جنگلها را بايد با نگاه جديد ديد و بهره گيري از جامعه دانشگاهي براي تحقق برنامه ها و فعاليتهاي فرهنگي و توسعه اي، هميشه اثر بخش بوده است .
قابل ذكر است؛ همايش طبيعت گردي در شمال ايران با حضور چهره هاي ملي و استاني به مدت 3 روز در شهرستان رامسر برگزار خواهد شد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :