پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

photo_2015-12-02_20-51-30 ۹کشته و ۴ مفقود درسقوط مینی بوس زائران درجاده هراز
مرکز مدیریت فوریت های پزشکی مازندران تعداد کشته های سقوط مینی بوس حامل زائران برگشتی از کربلای معلی را ۹ نفر اعلام کرد و گفت: چهار تن از مسافران این اتوبوس هنوز مفقود هستند.
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران تعداد کشته های سقوط مینی بوس حامل زائران برگشتی از کربلای معلی را ۹ نفر اعلام کرد و گفت: چهار تن از مسافران این اتوبوس هنوز مفقود هستند.

به گزارش کیا پرس، ذکریا اشکپور دقایقی قبل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شش نفر از مجروحان این حادثه در بیمارستان آمل تحت مداوا قرار دارند.

سانحه رانندگی در کیلومتر ۶۰ جاده هراز در منطقه وانا رخ داد و مینی بوسی که از کربلای معلی در حال برگشت از تهران به زادگاهشان شهرستان فریدونکنار بودند، به داخل دره سقوط کردند.

نیروهای هلال احمر، راهداری و اورژانس در محل حادثه حضور دارند و در حال جستجوی سرنشینان مفقوده شده این حادثه هستند.
به گفته سرهنگ جعفر محمد نژاد رئیس پلیس راه استان مازندران لغزندگی جاده و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه علت این حادثه بوده است.

وی وضعیت ترافیک در جاده هراز و کندوان را عادی اعلام کرد.

جاده هراز یکی از جاده های پرترافیک و حادثه ساز در کشور است.

حدود ۱۱۰ کیلومتر از مسیر جاده هراز به سمت تهران در حوزه استحفاظی استان مازندران واقع شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران اسامی هفت کشته حادثه سقوط مرگبار مینی‌بوس زائران کربلای را اعلام کرد.
علی عباسی  گفت: اسامی شش کشته‌شده حادثه سقوط مینی‌بوس به دره  در جاده هراز آمل شامل، محمدکاظمی، پرویز نیکزاد، داود تقوی، شمس الله نیکزاد، مهدی نیکزاد و حسن آغاسی پور است که به پزشکی قانونی منتقل شدند و یک نفر هم بنام مهران زابلی در بیمارستان فوت کرد.
وی بابیان اینکه جسد یک نفر نیز به دلیل شرایط بد منطقه هنوز از دره بیرون کشیده نشده است افزود: تاکنون پنج مسافر مفقود هستند و پنج نفر دیگر نیز در حال مداوا در بیمارستان هستند.
مینی‌بوس حامل زائران کربلا بعدازظهر چهارشنبه در محدوده وانا محور هراز آمل به دره سقوط کرد.

 

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :