کیاپرس  /  وزیر کشور میانگین پیشرفت فیزیکی نیروگاه زباله سوز ساری را ۸۵ درصد دانست و گفت: کمبود اعتبار از عمده مشکلات فراروی این طرح است که تلاش می‌شود با تامین منابع مالی مورد نیاز این مشکل رفع و در کمترین زمان به بهره‌برداری برسد.

کیاپرس به نقل از ایسنا احمد وحیدی شامگاه ۲۱ شهریور ماه در جریان بازدید از نیروگاه زباله‌سوز ساری در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  پیمانکار این طرح برای تکمیل نیروگاه زباله‌سوز ساری می‌بایست اهتمام بیشتری داشته باشد.

وی یادآور شد: نیروگاه زباله‌سوز ساری باید حداکثر تا ۲۲ بهمن تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

وزیر کشور در سفر یکروزه به مازندران با رونمایی از سند هویتی شهید جاویدالاثر سید رمضان هاشمی نجارکلایی، مجتمع اداری شهرستان سیمرغ  هم افتتاح شد.

در این مجتمع اداری از هر دستگاه اجرایی استان یک کارمند حضور خواهد داشت تا در قالب پنجره واحد سرمایه‌گذاری بدون معطلی امور فعالان اقتصادی و اقشار مردم رسیدگی شود.

وزیر کشور در حاشیه افتتاح این ساختمان اداری گفت که، اجرای طرح سنجش رضایت مردم از کارکنان دولت از سال ۱۴۰۱ در کشور شروع شده و این موضوع از طریق سامانه متمرکزی عملیاتی می‌شود.

احمد وحیدی، تصریح کرد: این سامانه امکان آن را برای شهروندان فراهم می‌کند که در مراجعه به ادارات، بتوانند نظرات خود را نسبت به عملکرد کارکنان دولت به اطلاع مدیران دستگاه‌ها برسانند که ساده‌ترین راه در این زمینه، اسکن‌کردن بارکُد درج شده روی میز کارکنان دولت و امتیازدهی از طریق پنجره خدمات دولت است.

وی با بیان این که، برای جلوگیری از کاهش هزینه و دسترسی آسان مردم این سایت راه‌اندازی شد، تصریح کرد: رویکرد دولت این است که سایت‌های اداری در شهرستان‌های جدید مورد توجه قرار بگیرد.

وحیدی خاطرنشان کرد: وزارت کشور این طرح را در همه شهرستان‌های جدید پیگیری و اجرا می کند.

وی، آسان شدن ارتباطات بین ادارات را از دیگر مزیت‌های اجرای این طرح عنوان کرد و گفت: سایت اداری در راستای توسعه زیر ساخت دولت الکترونیک است.

اشتراک این خبر در :