پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس به نقل از روابط عمومی دامپزشکی مازندران،در مراسم گرامیداشت روز ملی دامپزشکی در سالن همایش خوشه وزارت جهاد کشاورزی از مدیر کل دامپزشکی مازندران بخاطر مدیریت صحیح بحران در سیل تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران، از دکتر سید حسین رضوانی در روز گرامیداشت ۱۴ مهر ماه روز ملی دامپزشکی در سالن همایش خوشه وزارت جهاد کشاورزی با حضور وزرای جهاد کشاورزی و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس و همچنین روسای سازمانهای استاندارد، حفاظت محیط زیست و دیگر مسئولین کشوری و لشگری بخاطر مدیریت صحیح در بحران سیل که در اواخر اسفندماه سال گذشته و فروردین سال جاری اتفاق افتاد تقدیر شد.

شورای سیاستگذاری گرامیداشت روز ملی دامپزشکی در سازمان دامپزشکی کشور رضوانی را برای انجام اقدامات پیشگیرانه و مدیریت در جلوگیری از بروز و شیوع بیماریهای مشترک و بیماریهای دامی پس از وقوع سیل، مستحق دریافت تندیس دانسته و از وی تجلیل کردند.

مدیر کل دامپزشکی مازندران در حاشیه این مراسم ضمن قدردانی از کلیه پرسنل خدوم دامپزشکی که در حادثه وقوع سیل تلاش کردند تا شاهد بروز و شیوع بیماریهای مسری ناشی از این بلای طبیعی نباشیم ، این لوح تندیس را به تمامی همکاران دامپزشکی مازندران اهداء کرد.

گفتنی است در این مراسم از نمایندگان مازندرانی آقایان دکتر کلانتری بعنوان کلینیسین نمونه ملی و حبیب الله علائی بخش از تکنسین های شهرستان آمل که در حین انجام کار دچار آسیب شدند بصورت ملی تجلیل شد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :