پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور در ساری:

بیش از ۹۳ هزار نفر از روستاییان مازندران تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان قرار دارند / قدردانی واعظ مهدوی از حمایت های احمد حسین زادگان در توسعه پوشش بیمه ای اجتماعی کشاورزان

محمد رضا واعظ مهدوی در جلسه شورای برنامه ریزی مازندران با بیان این که بیش از ۹۳ هزار نفر از روستاییان این استان تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار دارند؛ از حمایت های بی دریغ استاندار مازندران در توسعه پوشش بیمه ای این صندوق در استان مازندران قدردانی کرد. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد رضا واعظ مهدوی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه مازندران با اشاره به این که ۲ میلیون و ۲۰ هزار نفر خانوار روستایی فاقد حق بیمه با کد ملی در کشور شناسایی شدند، افزود: بیش از ۹۳ هزار نفر از این تعداد که مازندرانی هستند تحت پوشش این بیمه قرار دارند و ۹۴ هزار نفر دیگر باقی مانده اند که نیازمند عزم همگانی در این استان است.

وی با اشاره به این که گسترش ۳ نوع بیمه مناطق مسکونی، کشاورزی، باغی و دامی و افراد فاقد بیمه در سطح کشور در دستور کار صندوق قرار دارد، عنوان کرد: مدیران برای معرفی بیمه روستایی کمک کنند تا آمار باقی مانده فاقد بیمه در روستاهای مازندران طی دولت تدبیر و امید تحت پوشش بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار گیرد.

واعظ مهدوی با بیان این که دولت به عنوان کارفرما؛ دو سوم حق بیمه روستاییان را در بیمه کشاورزان پرداخت می کند؛ اظهار داشت: در مناطق سیل زده؛ خسارات بیمه شده این صندوق را می توان پرداخت کرد که نیازمند تصویب جزییات قانونی است که پیگیر آن هستیم.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور در بخش پایانی سخنان خود با توجه به آغاز هفته کار و کارگر؛ کار و تلاش را کلید توسعه کشور دانست و خاطرنشان ساخت: احترام به نیروی کار، باور به توسعه و توجه به نیروی کار در واقع توجه به نیروی جوان است.

واعظ مهدوی در این جلسه از حمایت های بی دریغ استاندار مازندران در توسعه پوشش بیمه ای صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این استان قدردانی کرد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :