پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

به گزارش کیاپرس،اولین نشست خبری ریس ستاد روحانی در مازندران برگزار شد.
محسن نریمان در این نشست گفت:مازندران یکی از استان های برتر از نظر موقعیت ویژه جغرافیایی، جمعیت، فضای سبز و دریا و جنگل است که باعث شد در همه بخش‌ها قطب باشد. این جاذبه‌های طبیعی مازندران عامل اصلی جذب گردشگری است درعین‌حال منابع نفتی هم در دریای خزر شناسایی‌شده است.

نریمان افزود: با تشکیل ستادهای مختلف نوجوانان، جوانان، بانوان، ورزشکاران، کشاورزان و روستائیان و.. زمینه حضور حداکثری مردم را فراهم خواهیم کرد که باعث عقیم شدن توطئه‌های استکبار خواهد شد.

ریس ستاد روحانی در مازندران بیان کرد : افتخار دولت تدبیر و امید این است که تیم مقتدری را با خود همراه کرده است.
از ادبیات آقای جهانگیری در مناظره،یکپارچگی و با هم بودن آنها مشهود است.

وی افزود:انسجام و یکپارچگی مثال زدنی در این دوره وجود دارد که در هیچ دوره ایی وجود نداشت و در مازندران مقداری جلوتر از سایر استانهای کشور فعال هستیم ، روشهایی را که اعمال می کنیم از طریق شورای راهبردی و ستادهای شهرستان دنبال می کنیم.

نریمان گفت:علیرغم اینکه عملکردهای عمرانی دولت در مازندران را اقناع‎کننده نمی‎دانیم اما اقداماتی در بخش راه و شهرسازی انجام شده است ،بیش از ۱۴۰۰ کیلومتر راه روستایی در مازندران آسفالت شده است،و می‎توان به کمربندی جنوبی در بابل اشاره کرد که پس از ۱۶ سال در دولت تدبیر و امید باوجود تحریم‌ها و مشکلات اعتباری به اتمام رسید که اکنون یکی از زیباترین کمربندی محسوب می‌شود.در بخش سلامت نیز ۱۰۰ درصد هزینه های درمانی به زیر ۱۰ درصد رسیده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد:در مازندران به دلیل اینکه شهرها به هم پیوسته هستند در واقع یک کلانشهر مازندران داریم. اصل بر عرق خدمت رسانی و شایسته‌سالاری است و چندان به بومی و غیربومی توجه نداریم،اگر انسجام داشته باشیم شایستگان می آیند.

محسن نریمان عنوان کرد: ۷۵ درصد نمایندگان مازندران از دکتر روحانی حمایت کردند.

معاون وزیر راه و شهرسازی، در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره وضعیت مسکن مهر در دولت یازدهم، گفت: در این دولت در ظرف مدت ۱۸ ماه حدود ۹۶.۵ درصد از مسکن مهر کشور به اتمام رسید. در کل کشور ۱۱۷ هزار واحد بلا متقاضی داریم،زیرا این واحدها اغلب در مناطقی احداث شد که اکنون برای سیستم‌های آب‌رسانی و فاضلاب آن باید هزینه‌های هنگفتی گذاشته شود و مشکلات زیادی دارد.

ریس ستاد روحانی در مازندران عنوان کرد: در کل ۲۲ شهرستان مازندران ستادها شکل گرفته است و تعداد آنها دقیقا مشخص نیست ولی ستادها فعال است، مهندس طاهایی که استاندار دوران احمدی نژاد در مازندران بود، به صراحت اعلام کردند که من طرفدار آقای روحانی هستم، یک سری را بسیج کردند و در ستاد اصولگرایان حامی دولت روحانی فعالیت دارند.
وی همچنین افزود: فقط ستاد روحانی این ظرفیت را دارد که اصلاح‎طلب، اعتدال‎گرا و کارگزار و اصولگرا را در خود جای دهد؛ستاد آقای روحانی پذیرش همه وفاداران به اسلام و ایران و نظام را دارد و خط و مرز و جناح نمی‌شناسند و جامع جمیع گرایش‎ها و احزاب است.

نریمان گفت: هنوز زمان دقیق سفر دکتر روحانی به مازندران مشخص نیست،و اطلاع رسانی خواهد شد همچنین به زودی افرادی همچون الهه کولایی، آذر منصوری، فیض‌الله عرب سرخی و …در جمع حامیان مازندرانی سخنرانی خواهند کرد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :