پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیاپرس:عضومجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دولت یازدهم تهدیدهای خارجی زیادی را شناسایی و از طریق دیپلماسی مناسب آنها را برطرف کرد، گفت: انشاالله با تداوم دولت جناب آقای روحانی، جامعه آرامش بیشتری را تجربه خواهد کرد.
حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری عصر روز یکشنبه در دیدار جمعی از پیشکسوتان و رؤسای فدراسیون های ورزشی افزود:ما پیشتر در کنار تحریم های اقتصادی، تحریم سیاسی نیز بودیم و تمامی این تحریم ها جامعه را دچار تشویش، تنش و اضطراب کرده بود و خدا را شکر که در ۴سال اخیر این وضعیت رو به بهبود است و انشاالله با تداوم دولت جناب آقای روحانی، جامعه دارای آرامش بیشتری می شود.

وی گفت: این دولت تهدیدهای خارجی زیادی را شناسایی و از طریق دیپلماسی مناسب آن را برطرف کرد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد: مناظره نقش خوبی برای افزایش آگاهی مردم ایفا می کند و بنده معتقدم باید واقعیات را به طور صادقانه و با زبان ساده و ملموس به مردم منتقل کرد.
ناطق نوری افزود: استفاده از ظرفیت فضای مجازی در ایجاد شفافیت و آگاهی دادن به مردم ضمن رعایت اصول اخلاقی و انصاف باید مورد توجه قرار گیرد تا انشاالله شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو باشیم.
وی درادامه سخنان خودبابیان اینکه ورزش نقش مهمی درفرهنگ سازی داشته وپیام آورصلح و دوستی است، گفت: ورزشکاران ما موفق به کسب افتخارات عدیده ای در میادین مختلف ورزشی شده اند اما واقعیت این است که متأسفانه توقعات به حق جامعه ورزشی کشور هنوزبه طور کامل برآورده نشده واین حوزه نیازمندتوجه ویژه مسئولان است.
ناطق نوری ادامه داد: یکی از مسائلی که باعث عدم رضایت ورزشکاران و ورزش دوستان در سال های گذشته شده انتصاب مدیران غیر متخصص در امر ورزش بوده است.ایرنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :