پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
سید علی قاسمی روز سه شنبه در آئین نواختن ‘زنگ سپاس از معلم ‘ که در هنرستان بعثت ساری برگزار شد ، افزود : معلمان مازندران در زمینه تالیف و همچنین اعتبار سنجی کتاب های آموزشی ، کمک آموزشی و جدید التالیف جز استان های مطرح و برتر کشور به شمار می روند و جایگاه خوبی را به خود اختصاص داده اند .

وی ادامه داد : هم اکنون کتاب های آموزشی و کمک آموزشی تالیفی معلمان مازندران به عنوان کتاب های پایه برای آموزش و تدریس در مدارس کشور استفاده می شود که این نشان از توانمندی جامعه معلمان استان است .
مدیر کل آموزش و پرورش مازندران از این استان به عنوان مبدع اجرای شیوه و روشهای جدید در کلاس های درس نام برد و گفت : این روشهای جدید آموزشی آمیخته به مسائل پژوهشی است که در پروراندن نسل متفکر و پژوهنده تاثیر گذار است .
وی افزود : تاکنون با راه اندازی ۲۲۰ مدرسه پژوهش محور ، روش جدید مدیریتی در مدارس استان مازندران رقم خورده است .
به گفته قاسمی در سال تحصیلی آینده نیز اقدام نو و جدید با عنوان ‘ مدارس کارآفرین ‘ در مدارس استان مازندران کلید می خورد که در مهارت آفرینی و کارآفرین شدن دانش آموزان تاثیر داشته باشد .
وی برگزاری منسجم و مدون برنامه های روز معلم با حضور و مشارکت مسئولان را یکی از دستاوردهای فرهنگی دولت یازدهم اعلام کرد و گفت : پیشتر تنها آموزش و پرورش موظف به برگزاری مراسم پاسداشت روز معلم بود .
مدیر کل آموزش و پرورش مازندران افزود : اما امروز مسئولان شهری و روستایی برای برگزاری این مراسم پا به کار شدند که هفته معلم سال گذشته ۸۰ عنوان برنامه پاسداشت مقام معلم در مازندران برگزار شد .
مازندران بیش از ۴۰ هزار معلم و حدود ۵۲۰ هزار دانش آموز دارد .ایرنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :