پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیاپرس– درحالی لطف الله آجودانی به عنوان سرپرست فرمانداری آمل معارفه شد که ترک جلسه از سوی امام جمعه آمل و دابودشت، مراسم را به حاشیه کشاند.

مراسم تودیع و معارفه لطف الله آجودانی پیش از ظهر یکشنبه به عنوان سرپرست فرمانداری آمل با حضور مسئولان استانی در آمل برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، لطف الله آجودانی به عنوان سرپرست فرمانداری معرفی و از تلاش های احمد منفرد فرماندار سابق تقدیر شد.

درحالی فرماندار آمل به صورت ناگهانی تغییر یافت که مسئولان استانی بارها عنوان کرده بودند، تغییری در فرمانداری آمل نخواهیم داشت.

در این مراسم، امام جمعه آمل و دابودشت نسبت به تغییر فرماندار آمل انتقاد و جلسه معارفه را ترک کردند. همچنین جمعی از اعضای هیئت رزمندگان شهرستان آمل، اعتراض خود را به این تغییر اعلام کردند.

حجت الاسلام مرتضوی امام جمعه آمل با بیان اینکه تغییر فرماندار حق استانداری است نسبت به تعیین سرپرست برای فرمانداری انتقاد کرد و با اظهار اینکه اگه فرماندار معرفی کنید من هستم اما برای سرپرست نیستم، جلسه را ترک کرد.

لطف الله آجدانی با حفظ سمت در سازمان بودجه استان مازندران به این سمت معرفی شد و احمد منفرد طی حکمی از سوی استاندار مازندران به عنوان مشاور استاندار منصوب شد.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :