پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

ببه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری متن پیام بدین شرح استه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری متن پیام بدین شرح است
کیا پرس :یوم الله ۱۸دی در ساری یادآور بیداری، بصیرت و جانفشانی مردم و روحانیت مرکز استان مازندران است و همواره چون نگینی درخشان بر تارک این شهر انقلابی می درخشد.

بسم رب الشهدا و الصدیقین

یوم الله ۱۸دی در ساری یادآور بیداری، بصیرت و جانفشانی مردم و روحانیت مرکز استان مازندران است و همواره چون نگینی درخشان بر تارک این شهر انقلابی می درخشد.

امروز مصادف است با سی‌و‌هشتمین سالگرد این قیام خونین، که در لبیک به دعوت امام راحل و با زعامت روحانیونی همچون شهید عبدالوهاب قاسمی و شیخ عبدالحمید عبدالاحد رقم خورد و برای همیشه طومار رژیم طاغوتی را در ساری درهم‌پیچید.

این روز که ادامه قیام خونین و ماندگار ۲۹ آبان ساری بود اوج ولایتمداری و شجاعت مردمی را به نمایش گذاشت که در تمام سال‌های بعد از انقلاب شکوهنمد اسلامی ومخصوصا در ۸سال دفاع مقدس همواره ارادت و پایبندی خود را به آرمان‌های انقلاب، امام راحل و مقام‌معظم رهبری نشان داده و در صف نخست آزادی‌خواهی و عدالت ‌طلبی بوده اند. ساری با تقدیم ۸ شهید گلگون‌کفن در دوران مبارزات انقلابی و ثبت روزهای درخشانی همچون ۱۸دیماه ۱۳۵۷ نقشی بی‌بدیل در پیروزی انقلاب اسلامی داشته و امروز نیز همچون گذشته با تقدیم شهدای مدافع حرم پیشتاز دفاع از ارزش‌ها و همراهی با ولی‌فقیه است. بنده به عنوان عضو کوچکی از خانواده شهدا و خادم مردم ساری سالروز این واقعه عظیم را گرامی می‌دارم و دربرابر خانواده شهدا به ویژه شهیدان آن واقعه «توفیقی» و«عابدین‌پور» و همه مردم شریف ساری سر تعظیم فرود می‌آورم .

مهدی عبوری ـ شهردار ساری

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :