پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

شورای عالی مناطق آزاد کشور با تبدیل منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد به منطقه آزاد موافقت کرد.

با موافقت شورای عالی مناطق آزاد از سوی ترکان مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور مدیر پروژه منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی امیرآباد منصوب شد.

بر این اساس طی نامه‌ای از سوی اکبر ترکان، دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، سجودی، مشاور استاندار مازندران در جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی به عنوان مدیر پروژه منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی امیر آباد منصوب شد.
متن این نامه به شرح ذیل است.

جناب آقای سجودی

مشاور محترم استاندار مازندران در جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی

باعنایت به موافقت کلی شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با تبدیل منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد به منطقه آزاد و ضرورت تمهید مقدمات لازم برای راه اندازی و استقرار سازمان منطقه آزاد، به استناد پیشنهاد شماره ۸۶/۱/۶۱۷۳۲ مورخ ۲۹/۷/۱۳۹۵ استاندار مازندران به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر پروژه منطقه آزاد تجاری-صنعتی امیرآیاد منصوب می شوید.
انتظار می رود ضمن ساماندهی حرکت منظم و مستمر جهت رشد و رونق منطقه با استفاده از مزیت های جغرافیایی و ظرفیت های قانونی مناطق آزاد، اهتمام جدی را به عمل آورده تا زمینه برای استقرار سازمان منطقه آزاد در کمترین زمان ممکن فراهم شود.
امید است با اتکال به الطاف الهی در انجام مطلوب وظایف محوله موفق و موید باشید.  اکبر ترکان

به گزارش شمال نیوز، مهدی سجودی اهل شهرستان بابل و برادر شهیدان سجودی می باشد وی هم چنین مشاور و مدیریت دفتر معاونت برنامه ریزی، توسعه منابع انسانی و اقتصادی وزارت کشور، مشاور جذب سرمایه گذاری سازمان مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور، مشاور عالی مدیرعامل منطقه آزاد و تجاری چابهار درخصوص جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی و عضویت در دبیرخانه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، مشاور سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را در کارنامه خدمتی خود دارد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :