پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

حجت‌الاسلام سید رضا تقوی پنجشنبه‌شب در ششمین مراسم یادبود مرحوم علی کردان وزیر دولت نهم در ساری افزود: برای انتخابات باید معیار داشته باشیم و با درنظرگرفتن شایستگی‌ها، گزینه موردنظر را انتخاب کنیم.

وی بابیان اینکه جریان‌های حزبی روی انتخاب ما تأثیرگذار هستند، تصریح کرد: باید فرد و گزینه موردنظر را بر اساس شایستگی‌ها انتخاب کنیم.

رئیس شورای سیاست‌گذاری کشور با اشاره به اینکه اندیشه حضرت امام راحل قلوب تمام ملت‌های اسلامی جهان را تسخیر کرد ادامه داد: هر خط و راهی را که برمی‌گزینیم درواقع راه آخرت خود را انتخاب می‌کنیم و متأسفانه امام برخی‌ها، آمریکا وداعش است.

وی با محکوم کردن فاجعه انسانی در نیجریه عنوان کرد: این فاجعه بزرگ انسانی برای سرکوبی جریان اسلامی به راه افتاده است که در آن بسیاری از مسلمانان به شهادت رسیده‌اند و نظام‌های سلطه‌گر باید در این زمینه پاسخگو باشند.

حجت‌الاسلام تقوی فرد، رهنمودهای مقام معظم رهبری را سبب بیداری ملت‌های جهان دانست و گفت: ملت ایران همواره در تمامی دوره‌ها پای انقلاب و رهبری ایستاده است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در بخشی از سخنانش به فتنه سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: ایجاد انقلاب مخملی هدف فتنه گران بوده است و آمریکا و انگلیس در این فتنه از داخل کشور سرباز گرفتند و علیه نظام اسلامی آشوب کردند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور مسئله نفوذ را جدی برشمرد و با اشاره به رهنمودهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: باید راه نفوذ را بست و در این زمینه هوشیارانه عمل کرد/مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :